الکسا
مشاهده ملک های بیشتر
خرید خانه و خرید آپارتمان
خرید خانه و خرید آپارتمان

خرید خانه و خرید آپارتمان

یک رویای کاملا واقعی حتی در شرایط کنونی!

آیا شما هم فکر می‌کنید که خرید خانه در این شرایط اقتصادی یک آرزوی محال است؟ فکر می‌کنید که خرید خانه یا خرید آپارتمان سال‌های سال طول می‌کشد؟ حق دارید! کسی به شما ایرادی نمی‌گیرد. اما آیا می‌دانید در همین دقایق، افراد بسیاری با هر بودجه‌ای که دارند مشغول خرید خانه درهومینگهستند؟ خرید ملک برای آنها رویای بوده که اکنون به واقعیت پیوسته است.

اصلا چرا سایت خرید خانه هومینگ؟

اگر برای خرید آپارتمان به هومینگ آمده باشید، به احتمال زیاد دست خالی باز نمی‌گردید! چرا که هومینگ پر از گزینه‌های متنوع برای خرید خانه، آپارتمان، مغازه در اکثر شهرهای ایران است چون روزانه مالکان و مشاوران املاک زیادی به سایت هومینگ مراجعه می‌کنند و فایل ها و خانه های خود را برای فروش در هومینگ قرار می‌دهند. از خانه های کوچک و نقلی گرفته تا خانه های ویلایی و بزرگ. حتما خودتان بهتر می‌دانید که این روزها بسیاری از خریدها و سفارشات ما اینترنتی انجام می‌شود. آنقدر سرعت زندگی بالا رفته که الان دیگر کسی وقت ندارد برایخرید خانه در تهرانو خرید آپارتمان به تمام بنگاه‌ها سر بزند و تمام خانه‌ها را از نزدیک ببیند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قبل از خرید چیزی، عکسی از آن دیده باشید و به کل منصرف شده باشید! برای خرید آپارتمان هم لازم نیست تا حتما به تمام خانه‌ها بروید. گاهی اوقات یک عکس یا اطلاع از اینکه خانه دارای پارکینگ هست یا نه، برای تصمیم‌گیری قبل از بازدید کافی است. آمار بازدید روزانه از سایت خرید خانه هومینگ بسیار بالاست به چند دلیل:

 • برای خریدخانه چندین عکس باکیفیت وجود دارد که تمام زوایا و شکل کلی خانه را نشان می‌دهد.
 • تمام اطلاعات مورد نیاز برای خریدخانه زیر هر خانه درج شده است. مانند تعداد طبقات ساختمان، طبقه‌‌ای که خانه در آن واقع شده است، آسانسور و پارکینگ دارد یا خیر و...
 • قیمت تمام خانه ها به صورت کلی و همچنین بر اساس متراژ هر محله درج شده است.
 • همچنین صفحه هر خانه می‌تواند شامل اطلاعاتی مانند سن بنای ساختمان، جنس کفپوش، کابینت و ... باشد.
 • ضمنا شما برای بازدید از سایت هومینگ برای خرید یارهن و اجاره خانهیا گذاشتن آگهی برای فروش خانه در هومینگ، هیچ هزینه‌ای نمی‌پردازید.

دانستن این اطلاعات در تصمیم‌گیری برای خریدخانه بسیار تاثیرگذار است. فقط تصور کنید که شما اطلاعات کاملی از هزاران خانه در شهرتان دارید و همه چیز را درباره این خانه‌ها می‌‌دانید. آیا اینطوری تصمیم‌گیری برای شما راحت‌تر نیست تا اینکه بروید و تمام این خانه‌ها را از نزدیک ببینید؟ ضمنا تصمیم خرید خانه و خرید آپارتمان یک تصمیم کاملا جمعی است و تمام افراد خانه باید نظر بدهند. آیا شما می‌توانید تمام اعضای خانواده را برای بازدید از خانه‌ها در خیابان اسیر کنید؟! پس با خیال راحت در خانه بمانید و با تمام اعضای خانواده در سایت خرید خانه هومینگ گردش کنید.

قیمت خرید خانه چقدر است؟

راستش را بخواهید قیمت خرید خانه می‌تواند خیلی بالا باشد. اما خیلی بستگی به این دارد که شما چه خانه‌ای را در کدام شهر و محله و با چه امکاناتی انتخاب کنید. برای خرید خانه و خانه‌دار شدن، باید وقت بگذارید و بسیار بگردید تا خانه مورد علاقه خود را پیدا کنید. تازه چالش حل نشدنی برای بسیاری از افراد، فقط و فقط قیمت خرید خانه است. ما دوست داشتیم که روند خرید خانه را برای شما راحت‌تر کنیم. به همین دلیل تمام خانه های وام دار هومینگ را در یک بخش جمع کرده‌ایم و نامش را خانه های با وام گذاشته‌ایم. اگر قصد خرید خانه یا خرید آپارتمان را دارید و بودجه شما کافی نیست، حتما به این قسمت سر بزنید. شاید خانه رویایی شما هنوز فروش نرفته باشد.

هومینگ در بیش از 50 شهر کشور

شما می‌توانید همین حالا به ابتدای صفحه‌ی جاری بروید و به جستجوی خانه ایده آل خود در شهر مورد نظر خود بپردازید. هومینگ تعداد زیادی گزینه برای خرید خانه و خرید آپارتمان در آن شهر به شما نمایش می‌دهد. شما می‌توانید لوکیشن دقیق آنها را هم ببینید.

فقط برای خریدخانه می‌توانم به هومینگ بیایم؟

خیر! برای خرید هر ملکی می‌توانید به سایت خرید خانه هومینگ سر بزنید. خرید هر ملکی که فکرش را بکنید. مانند:

 • خرید ویلا یا خرید باغ و زمین
 • خرید برج های مسکونی و تجاری و مستغلات اداری
 • خرید مغازه هایی با متراژ بالا
 • خرید کارخانه، انبار و دامداری و...

هومینگ یک سایت درباره خرید و اجاره ملک است. کافیست یک بار در سایت هومینگ گردش کنید تا همه چیز دستتان بیاید. ما یک دسته‌بندی ایجاد کرده‌ایم تا شما سریع‌تر به خواسته خود برسید. مثلا خانه های دانشجویی یا مجردی و کم هزینه را در یک دسته قرار داده‌ایم تا اگر دانشجو هستید، وقت خود را برای دسته‌های دیگر نگذارید و هرچه سریع‌تر خانه خود را پیدا کنید.

همچنین دسته‌های دیگر مانند:

 • عیال‌پسند مخصوص خانم‌های سخت‌گیر
 • 3 خوابه برای خانواده‌های بچه‌دار
 • غرق در نور برای آفتاب دوست‌ها و ...

آیا با هومینگ خرید خانه واقعا ممکن می‌شود؟

هیچ چیز بیشتر از تعداد طرفداران یک برند موفقیت آن برند را ثابت نمی‌کند. افراد بسیار زیادی به قصد خرید خانه و خرید آپارتمان به سایت هومینگ آمدند از این طریق خانه‌دار شدند. آمار خرید خانه در سایت هومینگ آن هم در این شرایط اقتصادی برای ما بسیار دلگرم‌کننده بوده و انگیزه ما برای خدمت‌رسانی به شما همچنان پا برجاست. پس هرچه سریع‌تر برای خرید آپارتمان از سایت هومینگ اقدام کنید تا خانه مورد علاقه شما به فروش نرفته است و رویای خرید خانه را از دست نداده‌اید.