دکوراسیون بهاری

دکوراسیون بهاری

تغییر دکوراسیون همزمان با تغییر فصل روحیه و حال و هوای خوبی برای خانه به همراه دارد. بهار و تابستان فصل‌هایی هستند که با الهام گرفتن از رنگ و طرح‌های زیبایی که دارند برای تغییرات دکوراسیون مناسب هستند. با شروع فصل بهار می‌توانیم با ایجاد تغییراتی رنگ و بوی بهار را به خانه‌مان بیاوریم. مجله آنلاین هومینگ پیشنهاداتی برای دکوراسیون بهاری ارائه می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید جلوه تازه‌ای به روح و جسمتان بدهید و بیشتر از زندگی لذت ببرید.

برای تغییر دکوراسیون به این شیوه لازم به ایده‌های پرهزینه نیست. بدین ترتیب با تغییر فصل‌ها می‌توانیم با ایده‌های کوچک تغییرات مفید و منحصربه فردی داشته باشیم.

کوسن:

از کم هزینه‌ترین و ساده‌ترین راه‌هایی که برای تغییر دکوراسیون در فصل بهار می‌توان انجام داد تعویض کوسن‌ها یا تغییر روکش آن‌ها با استفاده از پارچه‌های رنگی و گل‌گلی است.

دکوراسیون بهاری

کوسن‌های رنگی

گیاهان:

از آنجایی که در فصل بهار فضای داخلی خانه مطبوع‌تر است، موقعیت مناسبی برای نگهداری از گیاهان است. می‌توانیم در جای جای خانه از گیاهان استفاده کنیم و از لحظه لحظه این حال خوش نهایت لذت را ببریم. استفاده از گلدان‌های رنگی در طرح‌های متفاوت و شاد گزینه مناسبی برای ایجاد حس و حال دکوراسیون بهاری است. استفاده از گیاهان در محیط خانه با توجه به اینکه با تمامی رنگ‌ها همخوانی دارد، قابل استفاده برای هر خانه با هر چیدمانی و هر رنگی است.

دکوراسیون بهاری

گیاهان در دکوراسیون بهاری

تابلو:

برای این کار می‌توانید از تابلوهایی با فریم رنگی یا تابلوهای بزرگ نقاشی استفاده کنید. با استفاده از این کار محیط خانه را رنگی رنگی کرده و تم هنری و رنگارنگ را وارد منزل خود می‌کنید. برای زیبایی بیشتر می‌توانید رنگ کوسن‌ها و تابلوها را با یکدیگر ست کنید. همچنین با استفاده از تصاویر رنگی از طبیعت می‌توانید حس و حال خانه را بهاری کنید.

دکوراسیون بهاری

تابلوهای بهاری

کاغذ دیواری:

انتخاب کاغذ دیواری‌های روشن با طرح گل گزینه مناسبی برای تغییر دکوراسیون بهاری است. برای این کار لزومی ندارد تمامی دیوارها را کاغذ دیواری کنید. انتخاب یک دیوار و پوشش آن با کاغذ دیواری می‌تواند تغییر بزرگی در فضای کلی خانه ایجاد کند.

دکوراسیون بهاری

کاغذ دیواری

پرده:

برای افزایش نور در فضای داخلی خانه لزومی به تغییر نورپردازی خانه نیست. استفاده از پرده‌هایی با رنگ روشن و جنس نازک فرصت مناسبی برای افزایش نور در خانه است.

دکوراسیون بهاری

پرده‌های سفید

رنگ:

اگر تغییرات عمده مانند تغییر رنگ را به تازگی در خانه انجام داده‌اید، با خرید تعدادی پارچه و حوله رنگارنگ برای آشپزخانه حال و هوای محیط را تغییر دهید. همچنین با تغییر مجسمه‌های تزیینی با رنگ‌های شاد، تغییر پادری و زیرپایی، لوسترهای رنگی و مانند این‌ها می‌توانید فضا را در جهت آن‌چه می‌خواهید تغییر دهید.

دکوراسیون بهاری

رنگ بهاری

بالکن:

هوای بهاری فرصت خوبی برای استفاده از بالکن و حیاط را فراهم می‌کند. با کاشت گل در حیاط و با قرار دادن گلدان‌هایی در بالکن می‌توان از هوای مطبوع بهاری نهایت استفاده را کرد. صندلی و میز با رنگ‌های متنوع در جهت ساخت فضای دلنشین تاثیر زیادی در لذت دوچندان از محیط را سبب خواهند شد.

دکوراسیون بهاری

بالکن بهاری

مبلمان:

بهتر است چیدمان مبلمان فضای نشیمن را تغییر داده و فضای بازتری برای رفت و آمد و نشستن تعداد بیشتری از افراد ایجاد کنید. با قراردادن وسایل دکوری با تم بهاری فضای نشیمن را متحول کنید.

دکوراسیون بهاری

دکوراسیون بهاری

برای دستیابی به دکوراسیون بهاری به ایده‌های پرخرج فکر نکنید. زیبایی‌های فصل بهار کمک بسیاری برای رسیدن به این تغییر را برای شما فراهم می‌کند.

برچسب ها:
پیام بگذارید