همه‌ چیز در مورد خرید باغ در روستاهای اطراف شیراز

خرید باغ در شیراز

برای خرید باغ در شیراز نیاز نیست مسافت زیادی را از شهر فاصله بگیرید. در حومه این شهر زیبا، باغ‌های متعددی برای فروش وجود دارند. شهر شیراز از دیرباز به آب‌وهوای خوب و باغ‌های زیبایی که در خود جای‌داده، معروف است. برای خرید باغ در شیراز انتخاب‌های فراوانی خواهید داشت که با توجه به بودجه در اختیار می‌توانید گزینه بهتر را خریداری کنید. حومه شهر، شهرک‌ها و روستاهای متعددی دارد که برای خرید باغ در شیراز می‌توانید جستجوی خود را از آن‌ها شروع کنید.

هومینگ،بانک اطلاعاتی املاک ایران

در ادامه با سرفصل‌های زیر به بررسی موقعیت‌ها و مناطق شیراز برای خرید زمین باغ می‌پردازیم:

  • شهرک صدرا
  • دوکوهک
  • قره‌باغ
  • گلستان
  • ظفر آباد

شهرک صدرا

شهرک صدرا از شهرک‌های جدید التاسیس در اطراف شهر شیراز است که باغ‌های بسیاری در اطراف خود دارد. درصورتی‌که تمایل به خرید باغ با ویلای مسکونی در این شهرک را دارید، باید بدانید که متوسط قیمت خرید باغ در شیراز و شهرک صدرا در حدود ۸۰۰ هزار تومان است. در مقابل باغ‌هایی که دارای سازه و بنا، در خود نیستند را می‌توانید با قیمت‌های مناسب‌تری خریداری کنید. زمین‌هایی با کاربری کشاورزی عموماً قیمت بسیار کمتری در حدود ۲۰۰ هزار تومان برای هر مترمربع دارد. به‌عنوان‌مثال باغ ۱۰۰۰ متری در قصر سبز صدرا باقیمت ۲۲۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

خرید باغ در شیراز

خرید باغ در شیراز

دو کوهک

روستایی در شمال شهر شیراز است و باغ‌های متنوعی برای فروش دارد. حداقل قیمت خرید باغ در شیراز و روستای دوکوهک در حدود ۵۰۰ هزار تومان برای هر مترمربع است. به‌عنوان‌مثال باغ ۲۵۰۰ متری در خیابان ۴۵ متری دوکوهک برای فروش ۱٫۵ میلیارد تومان آگهی شده است.
درصورتی‌که بودجه کمی برای خرید باغ در شیراز و روستاهای اطراف آن دارید بهتر است که متراژهای کمتر را برای خرید انتخاب کنید. در دوکوهک باغ‌هایی که سازه هرچند کوچک دارند باقیمت بالاتری حدود ۱ میلیون تومان به فروش می‌رسند.

برای خرید باغ در شیراز و روستاهای اطراف آن می‌توانید برای خرید با قیمت مناسب سراغ زمین‌هایی با کاربری کشاورزی بروید.

قره‌باغ

دهستان قره‌باغ در ۲۴ کیلومتری از شهر شیراز قرارگرفته و همان‌طور که از نامش پیداست، طبیعت زیبایی دارد. برای خرید باغ در شیراز و دهستان قره‌باغ انتخاب‌های متعددی خواهید داست. متوسط قیمت خرید باغ در شیراز و دهستان قره‌باغ در حدود ۲۰۰ هزار تومان است. به‌عنوان‌مثال باغ ۱۰۰۰ متری در این روستا که درختان میوه ۵ ساله نیز دارد باقیمت ۲۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

گلستان

این شهرک در شمال غربی شیراز قرار دارد که در اطراف خود دارای باغ‌ها و ویلاهای بسیاری است. متوسط قیمت خرید باغ در شیراز و گلستان و زمین کشاورزی در حدود ۱۰۰ هزار تومان برای هر مترمربع است. در مقابل باغ‌هایی که سازه ویلایی دارند یا دارای مجوز برای ساخت هستند در این منطقه باقیمت حدود ۱ میلیون تومان برای هر مترمربع به فروش می‌رسد. به‌عنوان‌مثال زمین ۶ هزار متری با کاربری کشاورزی در این منطقه باقیمت کل ۲۴۰ میلیون تومان آگهی شده است.

سیاخ دار نگون

دهستان سیاخ دار نگون دارای تعداد زیادی روستا در ۱۱۰ کیلومتری شیراز واقع ‌شده است. باغ‌های میوه این ناحیه بسیار معروف‌اند و تعداد زیادی از آن‌ها نیز برای فروش قرار داده‌شده‌اند. متوسط قیمت خرید باغ در شیراز و سیاخ دار نگون در حدود کمتر از ۱۰۰ هزار تومان است. به‌عنوان‌مثال باغ میوه ۱ هزار متری در پروژه گل دشت این ناحیه برای فروش ۲۵ میلیون تومان آگهی شده است. باغ‌های دارای سازه ارزان‌قیمت نیز در این منطقه وجود دارند مثلاً باغ میوه ۲۸۰۰ متری در این منطقه دارای سازه ویلایی و سنددار باقیمت ۲۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

قیمت خرید باغ در شیراز

قیمت خرید باغ در شیراز

ظفر آباد

روستای ظفر آباد در نزدیکی رشته‌کوه زاگرس است که یکی از بهترین آب‌های شرب در جهان را دارد. این روستای زیبا زمین‌های کشاورزی بسیاری دارد که مناسب برای احداث انواع باغ میوه است. متوسط قیمت خرید باغ در شیراز و روستای ظفر آباد در حدود ۱۰۰ هزار تومان است. به‌عنوان‌مثال باغ ۱۸۰۰ متری با امتیازات کامل آب و برق و … باقیمت ۱۸۰ میلیون تومان آگهی شده است.

برای خرید باغ در شیراز می‌توانید جستجوی خود را با استفاده از سایت‌های معتبر آگهی‌های فروش باغ و زمین گسترش دهید.

روستاهای بسیاری در اطراف شهر شیراز وجود دارد که می‌توان برای خرید باغ در شیراز به آن‌ها مراجعه کرد. متوسط قیمت خرید باغ در شیراز و روستاهای اطراف آن برای زمین‌های با کاربری کشاورزی بسیار ارزان است. باغ‌های میوه دارای سازه درون خود اما قیمت‌های بالاتری دارند. البته انتخاب‌های دیگری نیز در اطراف شهر شیراز که نزدیک‌تر هستند نیز وجود دارد. زمین‌های کشاورزی در اطراف شیراز بسیارند که برای ساخت ویلا یا باغ مناسب هستند.

برای حصول نتیجه بهتر می‌توانید با استفاده و جستجو از سایت‌ هومینگ انتخاب‌های بیشتری را در اختیار داشته باشید.

به این مقاله امتیاز دهید

برچسب ها:
پیام بگذارید