بهترین محله های آمل برای تأسیس رستوران کدام است؟

افتتاح رستوران در آمل

انتخاب بهترین محله‌های آمل برای تأسیس رستوران بسیار حائز اهمیت است و اگر این انتخاب درست صورت گیرد موفقیت شما را تا حدود زیادی تضمین می‌کند. بهترین محله‌های آمل برای تأسیس رستوران را می‌توانید از بین مراکز خرید اصلی شهر، خیابان‌های تجاری، مراکز تفریحی و … انتخاب کنید.
انتخاب بهینه از بین موارد فوق می‌تواند محلی باشد که در حال حاضر رستورانی در آن وجود نداشته و رقابتی هم در میان نیست. گرچه مراکز شلوغ شهر خصوصاً اماکنی که مردم بسیاری برای تعطیلات به آن رجوع می‌کنند، معمولاً از تعداد زیادی رستوران برخوردار است.
چنانچه برای منوی خود برنامه ویژه‌ای دارید که قابل‌ رقابت با دیگر رستوران‌ها نیست می‌توانید با خیال راحت حتی در کنار دیگر رستوران‌ها به فعالیت بپردازید.

برای جستجوی املاک و مستغلات به سایت هومینگ مراجعه کنید

در ادامه با سرفصل‌های زیر به بررسی بهترین محله‌های آمل برای تأسیس رستوران می‌پردازیم:

  • جاده هراز
  • سبزه ‌میدان
  • پل دوازده چشمه
  • دهکده طلایی
  • خیابان ۱۷ شهریور
  • میدان هفت‌تیر
  • مرکز شهر

جاده هراز

یکی از بهترین محله‌های آمل برای تأسیس رستوران در نزدیکی جاده هراز است. البته این جاده از کنار شهر آمل عبور کرده اما به دلیل پررفت‌ و آمد بودن آن برای مسافران و زیبایی‌های منطقه می‌تواند محل مناسبی برای تأسیس رستوران باشد. هم ‌اکنون تعداد زیادی رستوران و غذاخوری در نزدیکی شهر آمل برای مسافران جاده هراز وجود دارند که برخی از آن‌ها در این محدوده بسیار معروف و خوش‌نام هستند. در کناره رود هراز نیز اگر بتوانید مجوزهای لازم برای احداث و تأسیس رستوران را دریافت کنید به دلیل مراجعه متعدد گردشگران می‌توانید کسب ‌و کار خوبی را راه‌اندازی کنید.

سبزه میدان

این میدان یکی از بهترین محله‌های آمل برای تأسیس رستوران است. بیشتر مراکز خرید مدرن در شهر آمل در محدوده این میدان قرار دارند. بهتر است ملک مناسب برای رستوران خود را در نزدیکی مراکز خرید یا پیاده‌روهای منتهی به آن انتخاب کنید.

پل دوازده چشمه

این جاذبه زیبای تاریخی این محله را تبدیل به مکانی پربازدید برای ساکنین و گردشگران نموده است. یکی از بهترین محله‌های آمل برای تأسیس رستوران در نزدیکی و مجاورت پل دوازده چشمه است. با توجه به اینکه پل دوازده چشمه و پل معلق در نزدیکی پارک بزرگ شهر واقع‌شده‌اند تعداد بالایی بازدیدکننده و گردشگر روزانه از آن بازدید می‌کنند. بنابراین برای معرفی و جذب مشتری در این محله و اطراف آن موقعیت خوبی را کسب خواهید کرد.

بهترین محله‌های آمل برای تأسیس رستوران درواقع مراکز تفریحی و گردشگری شهر هستند که روزانه تعداد زیادی بازدیدکننده دارند.

اجاره مغازه در آمل

اجاره مغازه در آمل

دهکده طلایی

این پارک زیبا نیز یکی از بهترین محله‌های آمل برای راه‌اندازی رستوران و غذاخوری است. البته دهکده طلایی نیز در مجاورت پل‌های معروف شهر قرار دارند اما می‌توانید با تأسیس رستوران در ضلع مخالف آن گردشگرانی که از نقاط مختلف این دهکده دیدن می‌کنند را جذب کنید. دهکده طلایی به دلیل موقعیت خود که در کنار رودخانه قرار دارد و جاذبه‌های بی‌ن ظیرش همچنین مساحت بالای خود به بزرگ‌ترین بوستان استان مازندران تبدیل ‌شده است.

خیابان ۱۷ شهریور

این خیابان از دیگر مراکز تجاری شهر آمل است که افراد بسیاری برای خرید مایحتاج خود به آن رجوع می‌کنند. یکی از بهترین محله‌های آمل برای تأسیس رستوران این خیابان شلوغ و پر رفت‌ و آمد است. تصور کنید علاوه بر کسبه محل افرادی که برای خرید به این خیابان رجوع کرده‌اند را بتوانید جذب رستوران خود کنید. بهترین انتخاب برای خرید یا اجاره ملک در این محدوده بر اصلی خیابان ۱۷ شهریور خواهد بود.

رهن و اجاره مغازه در آمل

رهن و اجاره مغازه در آمل

میدان هفت تیر

به دلیل نزدیکی به تنها سینمای شهر می‌تواند یکی از بهترین محله‌های آمل برای تأسیس رستوران باشد. می‌توانید علاوه برجذب افراد محلی، کسانی را که به سینما مراجعه می‌کنند را جذب کسب ‌و کار خود کنید. بسیاری از رستوران‌ها با ویژگی‌های خاص خود محلی را که مرکز تفریح فعالی نبوده به‌جایی برای تفریحات شبانه و آخر هفته تبدیل کنند. بنابراین باید در برنامه‌ریزی خود برای افتتاح رستوران منویی خاص یا ویژگی خاصی که افراد مختلف را جذب خود کند، داشته باشید.

مناطق تجاری و بازارها و مراکز خرید که عموماً از مناطق پرتردد هستند نیز می‌توانند در لیست بهترین محله‌های آمل برای افتتاح رستوران قرار بگیرند.

مرکز شهر

یکی از بهترین محله‌های آمل و هر شهر دیگری برای افتتاح رستوران مرکز شهر آن است. این‌گونه با راه‌اندازی سرویس ارسال غذا علاوه بر مشتریان محلی می‌توانید به جذب ساکنین مختلف اطراف آن نیز بپردازید. ضمن اینکه محدوده مرکزی شهر از مناطق بسیار پرتردد و اصلی آن نیز هست که امکان تبلیغ و دیده شدن برای جذب مشتری بیشتر را نیز به شما می‌دهد.

تاسیس رستوران در آمل

تاسیس رستوران در آمل

شهر آمل یکی از زیباترین شهرهای شمالی کشور و استان مازندران است که سالانه تعداد زیادی گردشگر از آن دیدن می‌کنند. تعداد آثار باستانی و جاذبه‌های تفریحی و گردشگری این شهر برای افتتاح رستوران و پذیرایی از گردشگران پتانسیل بالایی دارد.
همچنین آمل با قرار گرفتن در مجاورت جاده هراز موقعیت خوبی را برای رستوران‌های حاشیه این جاده ایجاد کرده است. بهترین محله‌های آمل برای افتتاح و تأسیس رستوران می‌تواند از بین مراکز تجاری یا تفریحی این شهر حتی محله‌های مرکزی آن انتخاب شود. بهترین مکان برای افتتاح رستوران باید در مجاورت خیابان و محل‌های پرتردد باشد که بتوانید کسب‌وکار خود را به همه حتی عابران نیز معرفی کنید.

شما برای تاسیس یک رستوران چه شهری را انتخاب می‌کنید و دلیل انتخابتان چه عواملی است؟ نظرات خود را برای ما در قسمت دیدگاه بنویسید.

به این مقاله از هومگ چه امتیازی می‌دهید؟

برچسب ها:
پیام بگذارید