بهترین مناطق کیش برای زندگی کدام است؟

بهترین مناطق کیش

بهترین مناطق مسکونی در کیش با توجه به زیبایی و امکانات مسکونی این جزیره کم نیستند. محله و مناطق مختلف مسکونی در جزیره کیش هرکدام از ویژگی‌ها و امکانات خاصی برخوردارند. زندگی در جزیره کیش مزایای بی‌نظیری دارد که نمی‌توان آن را ندیده گرفت. هوای پاک و سالم، آرامش محیطی ، مناظر زیبا و امکانات شهری بالا ازجمله مزایای سکونت در جزیره زیبای کیش است. مناطق مسکونی کیش اغلب شهرک‌های مختلفی است که از موقعیت و امکانات متنوعی نیز برخوردارند. محله‌های قدیمی و بومی‌نشین نیز در کیش وجود دارد که اغلب ساکنین آن را بومیان جزیره تشکیل می‌دهند. بهترین مناطق مسکونی را باید از میان شهرک‌ها و برج‌های مسکونی این جزیره زیبا جستجو کرد. علاوه بر امکانات شهرک‌ها ویژگی خود سازه نیز در تعیین مناطق برتر تأثیرگذار است. همچنین دسترسی به خدمات رفاهی نیز از دیگر عوامل تأثیرگذار برای انتخاب محله‌های برتر در جزیره کیش است. جزیره کیش عموماً از امنیت بالایی برای سکونت افراد برخوردار است که همین امر در تقاضای بالای خرید ملک‌ نیز مؤثر است.

برای اطلاع از نرخ خرید و فروش مسکن به سایت هومینگ مراجعه کنید

سرفصل‌های زیر بهترین مناطق مسکونی در کیش را معرفی و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند.

  • شهرک صدف از بهترین مناطق مسکونی در کیش
  • شهرک ساحلی دامون کیش

شهرک صدف از بهترین مناطق مسکونی در کیش

شهرک صدف از بهترین مناطق مسکونی در کیش است که از ۷ فاز تشکیل‌شده است. البته فاز ۷ هنوز آماده بهره‌برداری نیست و در حال حاضر فازهای ۱ تا ۶ یکی از بهترین مناطق مسکونی در کیش را در خود جای‌داده‌اند. دسترسی به امکانات رفاهی مانند مراکز خرید مایحتاج روزانه ، مراکز درمانی و رفاهی از ویژگی‌ها برتر این شهرک است. شهرک صدف در مرکز جزیره کیش قرارگرفته و ازلحاظ دسترسی به سایر نقاط آن نیز در رتبه بالایی قرارگرفته است. خانه‌های این شهرک عموماً از ویلایی‌های زیبا با متراژ مختلف و برخی ساختمان‌های چندطبقه هستند. فازهای ۳ تا ۵ ازجمله فازهای قدیمی‌تر شهرک است که از همین رو خانه‌هایی قدیمی‌تر و ارزان‌تری را در خود جای‌داده است.

خرید آپارتمان در بهترین مناطق کیش

خرید آپارتمان در بهترین مناطق کیش

فاز دو این شهرک خصوصاً در خیابان‌های هریر رود و هیرمند می‌تواند ساختمان‌های نوساز و بسیار شیکی را برای سکونت انتخاب کنید. البته قیمت اجاره یا خرید این ساختمان‌ها نیز به همین ترتیب از قیمت بالاتری برخوردارند. این واحدها به دلیل نزدیکی به درب ورودی شهرک و مجاورت با پارک جزیره کیش جزو بهترین مناطق مسکونی شهرک هستند. امنیت ، آرامش و نظم خیابان‌ها و ساختمان‌های مسکونی این شهرک با نگاهی گذرا به اطراف آن کاملاً قابل‌مشاهده است. فاز ۶ این شهرک توسط شرکت سرمایه‌گذاری مسکن جنوب در حال تکمیل است که شامل آپارتمان‌های ۳ طبقه و برج‌های مسکونی با عنوان مجتمع ستاره کیش است .لازم به ذکر است که تنها سینمای جزیره در فاز ۲ این شهرک قرار دارد.

خرید ملک در بهترین مناطق کیش

خرید ملک در بهترین مناطق کیش

یکی از بهترین مناطق مسکونی در کیش فاز ۲ شهرک صدف با امکانات و دسترسی‌های مناسب است که بسیاری برای سکونت به آن مراجعه می‌کنند.

شهرک ساحلی دامون کیش

شهرک دامون کیش نیز از دیگر شهرک‌های زیبا و دوست‌داشتنی جزیره است که از سازه‌های زیبا و چشم‌نوازی برخوردار است. قار گرفتن در نزدیکی ساحل دریا یکی از مشخصات بارز این شهرک برای تبدیل‌شدن به بهترین مناطق مسکونی کیش است. همچنین نظم سازه‌ها و محلی این منطقه در کنار ساختمان‌های ویلایی و چندطبقه شیک، آن را تبدیل به شهرکی رؤیایی کرده است. این شهرک همچنین از دسترسی خوبی به امکانات رفاهی مانند بیمارستان، مرکز خرید دامون ، مراکز تفریحی و … برخوردار است. بافت شهرک کیش ترکیبی از خانه‌های ویلایی ، برج‌ها و آپارتمان‌های چندطبقه است. مجموعاً ۳۲۷ واحد مسکونی در زمینی به مساحت ۴۵ هزار مترمربع وجود دارد. خانه‌های ویلایی دوبلکس و بسیار لوکسی نیز در این محله برای اجاره و یا خرید باقیمت بالا وجود دارند. به‌منظور دسترسی به سایر نقاط جزیره می‌توان از طریق خیابان وصال به تمام نقاط آن دسترسی داشت.

خرید آپارتمان در بهترین مناطق مسکونی کیش

خرید آپارتمان در بهترین مناطق مسکونی کیش

شهرک دامون یکی از بهترین مناطق مسکونی در کیش و ازجمله مناطق مرفه نشین و لوکس جزیره است. در این شهرک نگهبانی ۲۴ ساعته برای ایجاد امنیت و فضای سبز کافی برای رفاه حال ساکنین نیز ایجادشده است. برج‌های مسکونی این شهرک منظره زیبایی از ساحل و دریا را در اختیار ساکنین خود قرار می‌دهد. دسترسی به ساحل اختصاصی نیز برای افراد ساکن در این شهرک زیبا نیز وجود دارد. شهرک دامون یکی از بهترین مناطق مسکونی در کیش است که از امکانات و ویژگی‌های برجسته‌ای برخوردار است.

شهرک دامون یکی از بهترین مناطق مسکونی در کیش در نزدیکی ساحل دریا از خانه‌های ویلایی دوبلکس، واحدهای آپارتمانی و برج‌های مسکونی تشکیل‌شده است.

بهترین مناطق مسکونی در کیش باید از امکانات درخور توجهی برخوردار باشند. دسترسی به سایر نقاط شهر، موقعیت منطقه مسکونی و برخورداری از امکانات رفاهی جزو عوامل تعیین‌کننده در این فهرست است. همچنین سازه‌های شیک و لوکس که از امکانات داخلی مناسبی نیز برخوردارند باید در نظر گرفته شوند. شهرک صدف یکی از بهترین مناطق مسکونی در کیش است که از ۷ فاز مسکونی تشکیل‌شده است. در میان فازهای مختلف این شهرک زیبا فاز ۲ یکی از برجسته‌ترین امکانات و سازه‌ها رادار است. موقعیت شهرک صدف در مرکز این جزیره زیبا نیز در این نام‌گذاری بی‌تأثیر نیست. شهرک دامون نیز از بهترین مناطق مسکونی در کیش است که در مجاورت دریا واقع‌شده است. سازه‌های رؤیایی که منظره شگرفی از دریا را به نمایش می‌گذارند بانظم خاصی در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند. بافت شهرک دامون را خانه‌های ویلایی دوبلکس، آپارتمان‌های چندطبقه و برج‌ها تشکیل‌شده است.

شما برای سکونت و داشتن یک زندگی با شرایط و امکانات مناسب، کدام مناطق و محله‌ها را در جزیره کیش پیشنهاد می‌کنید؟ نظرات خود را در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید.

به این نوشته از هومگ چه امتیازی می‌دهید؟

برچسب ها:
پیام بگذارید