۴ منطقه کرج برای خرید خانه ارزان را بشناسید

قانون مالک و مستاجر

مناطق مختلفی برای خرید خانه ارزان در کرج وجود دارند که هرکدام از ویژگی‌های خاصی برخوردارند. برای خرید خانه ارزان در کرج نکته مهمی که باید مد نظر داشت خرید خانه به ‌صورت انتقال سند رسمی است. خانه‌های ارزان بسیاری در مناطق مختلف کرج به دلیل سنددار نبودن برای فروش گذاشته می‌شوند که همین امر مشکلاتی را می‌تواند در پی داشته باشد.

برای خرید خانه می‌توانید به سایت هومینگ مراجعه کنید

خرید خانه در کرج می‌تواند از میان آپارتمان‌ها یا حتی خانه‌های ویلایی قدیمی انتخاب شوند. توصیه می‌شود که خانه مورد نظر خود را بر اساس بودجه‌ای که در اختیاردارید، جستجو کنید. در این راه مراجعه به سایت‌های معتبر آنلاین خرید و فروش خانه برای اطلاع از آخرین تغییرات کمک بزرگی خواهد بود. خانه‌های قدیمی را می‌توان با مبلغ مناسبی بازسازی کرد بنابراین برای خرید خانه ارزان در کرج بهتر است ابتدا محله مناسبی را انتخاب و سپس به جستجوی خانه در آن بپردازید. یکی دیگر از راه‌های جستجوی موارد خرید خانه ارزان در کرج جستجو بر اساس قیمت فروش خانه به ازای هر مترمربع است.

۴ منطقه خرید خانه ارزان در کرج

  • قیمت ملک مسکونی در حسن‌آباد کرج
  • ملک‌های مسکونی حصارک بالا و پایین
  • خرید خانه ارزان در کرج و محله حیدرآباد
  • خانه‌های ارزان ‌قیمت در منطقه پیشاهنگی

۱. قیمت ملک مسکونی در حسن‌آباد کرج

حسن‌آباد در کرج یکی از مناطقی است که می‌توان خانه و آپارتمان‌های ارزان برای فروش را در آن یافت. متوسط قیمت خرید خانه ارزان در کرج و حسن‌آباد برای آپارتمان‌های ۱۰ تا ۱۵ ساله در حدود متری ۱میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. بنابراین برای خرید خانه ارزان در کرج، در محله حسن‌آباد می‌توانید آپارتمان‌هایی تا ۷۵ متر را با بودجه‌ای ۱۰۰ میلیون تومانی نیز خریداری کنید. برای مثال واحدی ۶۰ متری و ۱۵ ساله در این منطقه با انباری و تراس باقیمت ۶۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. همان‌طور که گفته شد قبل از پرداخت هرگونه وجهی از سنددار بودن ملک و امکان انتقال سند به‌طور رسمی اطمینان حاصل کنید.

در این منطقه شهرک‌های مختلفی مانند شهرک اوج، امام رضا و فرهنگیان نیز برای خرید خانه ارزان در کرج وجود دارند.

خرید خانه مسکونی در حسن‌ آباد کرج

خرید خانه مسکونی در حسن‌ آباد کرج

۲. ملک‌های مسکونی حصارک بالا و پایین

منطقه حصارک برای خرید خانه ارزان در کرج موارد بسیاری را پیش روی متقاضیان قرار می‌دهد. حصارک کرج در واقع خیابان طویلی است که به دو قسمت حصارک بالا و پائین تقسیم می‌شود. نکته مهم در خرید خانه ارزان در کرج و منطقه حصارک انتخاب محل مناسب با موقعیت و دسترسی آسان به امکانات شهری است .

متوسط قیمت خرید خانه ارزان در کرج و منطقه حصارک به حدود متری ۱ میلیون تومان می‌رسد. در این محدوده حتی می‌توان خانه‌هایی ویلایی و دربستی را با بودجه‌ای ۱۰۰ میلیون تومانی خریداری کرد. برای مثال  خانه‌ای ۸۵ متری و قدیمی در حصارک بالا برای فروش به قیمت ۱۰۰ میلیون تومان آگهی شده است.

همچنین آپارتمان‌های شیک  و ۵ سال ساخت در این محدوده باقیمتی در حدود متری ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند. واحدی ۵۰ متری در حصارک پایین با کلیه امکانات ، تک‌واحدی و بسیار شیک با مبلغ ۵۵ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

به‌منظور خرید خانه ارزان در کرج همچنین می‌توانید با رعایت قوانین مربوط به خرید خانه وام‌دار و استفاده از وام‌های بانکی نیز صاحب‌خانه شود.

خرید خانه ارزان در کرج با توجه به مناطق مختلف بسیاری که خانه‌هایی باقیمت مناسب و حتی زیر ۱ میلیون تومان دارند، کار سختی نخواهد بود.

خرید ملک‌ مسکونی در حصارک بالا و پایین

خرید ملک‌ مسکونی در حصارک بالا و پایین

۳. خرید خانه ارزان در کرج و محله حیدرآباد

برای خرید خانه ارزان در کرج می‌توان به محدوده حیدرآباد نیز مراجعه کرد. تعداد خانه‌هایی که به‌صورت قولنامه‌ای در این منطقه به فروش می‌رسند کم نیست، بنابراین در صورت تمایل قوانین خرید خانه‌های قولنامه‌ای را مطالعه کنید. قیمت خرید ملک مسکونی سنددار در محله حیدرآباد در حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر مترمربع است. همچنین واحدهایی که در مجاورت خیابان اصلی قرارگرفته و کاربری تجاری دارند باقیمت ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای فروش قرار داده می‌شوند.

برای مثال واحدی ۵۰ متری ۱۵ ساله با کلیه امکانات در این منطقه باقیمت ۷۸ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. همچنین تعداد زیادی خانه وام‌دار در این محدوده برای فروش وجود دارد که با استفاده از امکانات آن می‌توانید صاحب‌خانه شوید.

۴. خانه‌های ارزان ‌قیمت در منطقه پیشاهنگی

به ‌منظور خرید خانه ارزان در کرج می‌توانید سری به موارد فروش خانه در منطقه پیشاهنگی نیز بزنید. متوسط قیمت خرید آپارتمان در این محدوده به حدود متری ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می‌رسد. بنابراین می‌توان در منطقه پیشاهنگی واحدی ۵ تا ۲۰ ساله و حدوداً ۶۰ تا ۷۰ مترمربع را با بودجه‌ای ۱۰۰ میلیون تومان خریداری کرد.

برای مثال واحدی ۸۵ متری و ۵ ساله با کلیه امکانات در ساختمانی دو واحدی باقیمت ۱۱۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. باکمی جستجو در این محدوده می‌توان خانه‌هایی با متراژ کمتر و ارزان‌تر نیز پیدا کرد.

بسیاری از موارد خرید خانه ارزان در کرج به‌صورت وامدار یا قولنامه‌ای معامله می‌شوند بنابراین اطلاع از قوانین این‌گونه معاملات برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی ضروری است.

خرید خانه ارزان در کرج دیگر رؤیا نیست و می‌توان با بودجه‌ای حتی ۱۰۰میلیون تومانی نیز در این شهر صاحب‌خانه شد. بسیاری از خانواده‌ها برای رهایی از دردسرهای اجاره ‌نشینی شهر کرج را به دلیل امکانات آن و نزدیکی به پایتخت برای سکونت انتخاب می‌کنند.

خانه ارزان در کرج

خانه ارزان در کرج

خرید خانه در کرج و محله‌های مختلف آن از قیمت‌های متنوعی برخوردار است. اما باکمی جستجو و تحقیق می‌توان محله‌ای خوب و مناسب برای سکونت باقیمت ارزان را پیدا کرد. لازم به ذکر است که متوسط قیمت خرید خانه ارزان در کرج در حدود متری ۱ میلیون تومان است. با کمک از سایت‌های معتبر آنلاین خریدوفروش خانه در کرج می‌توانید از آخرین تغییرات قیمتی و فایلهای جدید فروش ملک آگاه شوید. این امر علاوه بر تحقیقات میدانی به میزان موفقیت شما دریافتن مکانی دلخواه بسیار کمک می‌کند. خانه‌های قدیمی در هر محله و منطقه‌ای از قیمت پایین نسبت به متوسط قیمت فروش ملک برخوردارند که باکمی هزینه بازسازی می‌توان آن‌ها را برای صاحب‌خانه شدن، انتخاب کرد. خانه‌های وام‌دار نیز گزینه دیگری برای صاحب‌خانه شدن با بودجه محدود است.

اگر در پروسه خرید خانه در کرج هستید و از آخرین اخبار مرتبط در این زمینه آگاهید، نظرات خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید.

برچسب ها:
پیام بگذارید