خرید آپارتمان در ۵ محله خرمشهر با ۱۰۰ میلیون تومان

خرید خانه در خرمشهر

خرید خانه با ۱۰۰ میلیون تومان نیاز به جستجوی بیشتری در سطح شهر دارد. برای خرید خانه در خرمشهر با قیمت مناسب و ارزان می‌توانید سراغ خانه‌های وام‌دار یا محله‌های ارزان شهر سری بزنید. همچنین عموماً خانه‌های قدیمی یا بازسازی‌شده از قیمت پایین‌تری برای فروش برخوردارند. قیمت خرید خانه در خرمشهر بر اساس موقعیت قرارگیری ملک ، متراژ و سن بنا تعیین می‌شوند بنابراین با کاهش هر یک از آیتم‌های زیر می‌توان خانه‌ای باقیمت ارزان را خریداری کرد. گرچه خانه‌هایی با متراژ کمتر از ۱۰۰ مترمربع در خرمشهر به ‌سختی یافت می‌شوند اما می‌توان به مناطقی که قیمت خرید خانه کمتر از یک‌میلیون تومان به ازای هر مترمربع است مراجعه کرد. همچنین با استفاده از سایت‌های آنلاین جستجوی ملک می‌توان از آخرین تغییرات و موارد خرید خانه در خرمشهر نیز آگاه شد.

می‌توانید برای آگاهی از آخرین اخبار قیمت مسکن به سایت هومینگ مراجعه کنید

در ادامه با سرفصل‌های زیر به بررسی موارد و قیمت خرید خانه در خرمشهر می‌پردازیم:

  1.  خانه‌های مسکن مهر خرمشهر
  2.  خرید خانه در محله محرزی خرمشهر
  3.  خرید خانه ارزان در میدان پیش ساخت
  4.  خانه‌های مسکونی عباره خرمشهر
  5.  خرید خانه‌های بلوار رسول اکرم

خانه‌های مسکن مهر خرمشهر

خانه‌های مسکن مهر یکی از گزینه‌های مناسب برای خانه‌دار شدن با بودجه کم در خرمشهر است. متوسط قیمت خرید خانه در خرمشهر از میان واحدهای مسکن مهر در حدود ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به ازای هر مترمربع است. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ۸۵ متری و نوساز در این منطقه باقیمت ۱۰۰ میلیون تومان و کلیه امکانات برای فروش آگهی شده است. همچنین کی توانید از میان واحدهای مسکن مهر، خانه‌های وام‌دار با اقساط بلندمدت را نیز برای خرید انتخاب کنید. بدین ترتیب علاوه بر خانه‌دار شدن و رهایی از اجاره‌نشینی هزینه بالایی را نیز به خود و خانواده تحمیل نکرده‌اید.
خرید خانه در محله محرزی خرمشهر
در این منطقه از خرمشهر نیز می‌توانید خانه‌های ارزان و حتی نوساز را خریداری کنید. لازم به ذکر است، خانه مورد نظر بهتر است که سند رسمی داشته و امکان انتقال آن در دفتر اسناد رسمی نیز وجود داشته باشد. متوسط قیمت خرید خانه در خرمشهر و محرزی از یک ‌میلیون تومان به ازای هر مترمربع کمتر است. بنابراین خانه‌ای ۱۵۰ متری و نوساز در این منطقه را با کلیه امکانات می‌توانید با ۱۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. در مورد خانه‌های نوساز باید از عدم خلافی ساختمان و وجود پروانه ساخت مطمئن شوید تا مراحل انتقال سند بدون مشکل صورت گیرد.

برای خرید خانه در خرمشهر با ۱۰۰ میلیون تومان می‌توانید سراغ خانه‌های قدیمی بازسازی ‌شده یا وام‌دار در محدوده شهری نیز بروید.

خرید خانه ارزان در شهرستان خرمشهر

خرید خانه ارزان در شهرستان خرمشهر

خرید خانه ارزان در میدان پیش ساخت

محله پیش ساخت یکی از محله‌های حومه شمالی خرمشهر است که در سال‌های اخیر درزمینه ساخت‌ و ساز رشد چشمگیری داشته است. سرمایه‌گذاری در شهرک‌های حومه شهر با توجه به گسترش شهرها می‌تواند گزینه مناسبی باشد. متوسط قیمت خرید خانه در خرمشهر و منطقه پیش ساخت در حدود ۱ میلیون تومان برای هر مترمربع است. بنابراین در این منطقه می‌توانید خانه‌ای ۴۰ متری نوساز با سند رسمی را با مبلغی حدود ۴۸ میلیون تومان خریداری کنید. متراژ کوچک خانه‌های پیش ساخت به کاهش چشمگیر قیمت کلی خرید خانه بسیار کمک می‌کنند و شما در این منطقه می‌توانید با کمتر از ۵۰ میلیون تومان صاحب‌خانه شوید. البته برای آن دست از افرادی که محل کارشان در مرکز شهر قرار دارد مسئله مسافت می‌تواند آزاردهنده باشد، که با در اختیار داشتن خودرو شخصی قابل ‌اغماض است.

خانه‌های مسکونی عباره خرمشهر

منطقه مسکونی عباره یکی از مناطق شرقی خرمشهر است که فاصله کمی تا مرکز شهر دارد. قیمت خرید خانه در خرمشهر و عباره نیز مانند دیگر مواردی که گفته شد ارزان و مناسب است. خانه‌های قدیمی و بازسازی‌شده این منطقه با قیمتی کمتر از یک‌ میلیون تومان برای فروش آگهی می‌شوند. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ۱۰۰ متری و بازسازی‌شده در این منطقه با کلیه امکانات و قیمت ۹۵ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. در منطقه عباره تعداد خانه‌هایی که می‌توان با ۱۰۰ میلیون تومان خریداری کرد کم نیستند. بنابراین با کمی تحقیقات و جستجو می‌توانید خانه‌ای مناسب را در موقعیت خوبی خریداری کنید.

شهرک‌های حومه شهر برای خرید خانه در خرمشهر با قیمت مناسب و ارزان با گسترش روز افزون مناطق شهری، می‌تواند گزینه خوبی باشد.

خانه های کوچک با قیمت مناسب

خانه های کوچک با قیمت مناسب

خرید خانه‌های بلوار رسول اکرم

ابتدای بلوار رسول اکرم پس از پمپ‌بنزین و پشت ترمینال آپارتمان‌های چند سال ساخت با قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان و بعضاً با وام بانکی بفروش می‌رسند. به‌ عنوان‌ مثال آپارتمانی ۹۰ متری پشت ترمینال با کلیه امکانات برای فروش با مبلغ ۹۰ میلیون تومان آگهی شده است. بنابراین برای خرید خانه در خرمشهر با قیمت ارزان می‌توانید سری به بلوار رسول اکرم و خانه‌های آن بزنید.

خانه های ارزان در خرمشهر

خانه های ارزان در خرمشهر

خرید خانه در خرمشهر با ۱۰۰ میلیون تومان بودجه را باکمی جستجو در مناطق مختلف آن می‌توان عملی کرد. همان‌گونه که ذکر شد برخی از مناطق حومه شهر نیز قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان دارند. در خرید خانه‌هایی ازاین‌دست نکته مهم در انتقال سند رسمی به نام شما است. بنابراین قبل از پرداخت هرگونه وجهی از سنددار بودن خانه اطمینان حاصل کنید. خانه‌های وام‌دار که میزان بازپرداخت کمی دارند نیز می‌تواند یکی دیگر از گزینه‌های خانه‌دار شدن در خرمشهر باشد. درصورتی‌که یکی از شهرک‌های حومه شهر را برای خرید خانه در خرمشهر انتخاب می‌کنید، آن منطقه را ازلحاظ دسترسی به سایر امکانات شهری موردبررسی قرار دهید.

هومینگ همواره در پی ارائه مطالبی در خصوص خانه با قیمت مناسب به کاربران خود است تا تمامی کسانی را که دغدغه خرید خانه دارند راهنمایی کند. اگر شما هم در این زمینه اطلاعاتی دارید می‌توانید آن را در قسمت دیدگاه با ما درمیان بگذارید.

برچسب ها:
پیام بگذارید