برای خرید خانه در دزفول چه نکاتی را باید بدانیم؟

خرید خانه در دزفول

خرید خانه نیاز به آشنایی با قیمت‌ها و محله‌های مختلف، برای انتخاب درست و هوشمندانه دارد. دزفول شهر بزرگ با جاذبه‌های فراوان است که مناطق و محله‌هایی زیبا برای سکونت دارد. ازجمله محله‌های خوب شهر برای خرید خانه در دزفول می‌توان به سیاه‌پوشان، صحرا بدر، قلعه، نماز جمعه، مسجد، ساکیان، فولادیان و باغبانان اشاره کرد. همچنین محله‌های اعیان‌نشین و با کلاس شهر را می‌توان فردوسی، بهاران، پیام‌آوران نامید که از قیمت بالایی برای خرید خانه در دزفول برخوردارند. محله‌های مرکزی شهر نیز برای سکونت ازلحاظ دسترسی به دیگر نقاط آن بسیار مناسب است. قیمت‌های مختلف خرید خانه در دزفول سبب می‌شود که محل مورد نظر را با توجه به بودجه خود جستجو کنید. خانه‌های ویلایی و حیاط دار باقیمت مناسب در دزفول را می‌توان از خانه‌های قدیمی آن انتخاب کرد.

جستجوی املاک و مستغلات در سایت هومینگ

در ادامه با سرفصل‌های زیر به بررسی قیمت‌های مختلف خرید خانه در دزفول می‌پردازیم:

  •  خانه‌های ویلایی فرهنگ شهر دزفول
  • خرید خانه در خیابان مالک اشتر
  •  خرید خانه در خیابان کشاورز
  •  خانه‌های ویلایی خیابان فجر
  •  خرید خانه در بلوار ولیعصر
  •  خانه‌های ویلایی میدان بسیج

خانه‌های ویلایی فرهنگ شهر دزفول

خانه‌های ویلایی محله فرهنگ شهر ازجمله خانه‌های شیک و باکلاس شهر است. متوسط قیمت خرید خانه در دزفول و فرهنگ شهر برای خانه‌های ۱۵ ساله و بالاتر در حدود ۴٫۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ۱۵۲ متری و ۱۵ ساله در این منطقه با کلیه امکانات باقیمت ۷۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.
فرهنگ شهر از محله‌های خوش‌نام شرقی شهر است که برای سکونت خانواده‌ها مکان مناسبی خواهد بود . در این منطقه خانه‌های خاص و بورژوایی باقیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسند. ازجمله آن‌ها می‌توان به خانه‌ای ۱۵۰ متری در کوچه‌های فرعی فرهنگ با کلیه امکانات و مزایا باقیمت ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

خرید خانه ویلایی در دزفول

خرید خانه ویلایی در دزفول

خرید خانه در خیابان مالک اشتر

خیابان مالک اشتر از خیابان‌های غربی شهر است که در نزدیکی رودخانه دز قرارگرفته است. در این خیابان برای خرید خانه در دزفول باید حدود ۴ میلیون تومان برای هر مترمربع بودجه در اختیار داشته باشید. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای دوطبقه و ۹ اتاقه پس از بازسازی کامل در این منطقه باقیمت ۱٫۵ میلیارد تومان برای فروش آگهی شده است. در این محله می‌توانید باکمی جستجو خانه‌های قدیمی باقیمت مناسب را برای خرید نیز بیابید. خانه‌ای ۲۶۹ متری قدیمی در این محله باقیمت ۴۰۰ میلیون تومان برای فروش قرار داده‌شده است.

خانه‌های ویلایی در شرق شهر جزو محله‌های شیک و باکلاس برای خرید خانه در دزفول است. در این مناطق می‌توانید خانه‌های بورژوایی و گران‌قیمت شهر را پیدا کنید.

خرید خانه در خیابان کشاورز

خیابان کشاورز از جمله خیابان‌های اصلی شهر است که از ساحل تا میانه مرکزی شهر امتداد دارد. متوسط قیمت خرید خانه در دزفول و این خیابان در حدود ۵ میلیون تومان به ازای هر متر مربع است. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ۱۷۵ متری با کلیه امکانات و بازسازی ‌شده در این خیابان باقیمت ۷۵۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. در خیابان کشاورز خانه‌های ویلایی باقیمت بالاتر ازآنچه ذکر شد نیز وجود دارد.

خرید ملک در دزفول

خرید ملک در دزفول

خانه‌های ویلایی خیابان فجر

خیابان فجر از خیابان‌های گسترده و اصلی دزفول است که برای سکونت محل مناسبی خواهد بود. قسمت‌های شرقی این خیابان در محدوده خیابان قرنی ازجمله محله‌های شیک شهر محسوب می‌شود. متوسط قیمت خرید خانه در دزفول و خیابان فجر در حدود ۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. به‌عنوان‌مثال خانه‌ای ۲۲۲ متری زیر ۲۰ سال و بازسازی‌شده در این خیابان باقیمت ۱ میلیارد و ۱۰۰ هزار تومان برای فروش آگهی شده است. همان‌طور که گفته شد خانه‌های سمت شرقی آن از قیمت بالاتری به نسبت قسمت غربی آن برخوردار است.

خرید خانه در بلوار ولیعصر

بلوار ولیعصر از خیابان‌های بزرگ و اصلی شرقی شهر دزفول است که یکی از محله‌های مناسب برای سکونت خانواده‌ها در سمت غربی آن قرار دارد. متوسط قیمت خرید خانه در دزفول و بلوار ولیعصر در حدود ۱۰ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ۲۰۰ متری قدیمی در نزدیکی خیابان طالقانی با موقعیت تجاری برای فروش باقیمت ۲ میلیارد تومان برای فروش آگهی شده است.

خرید خانه قدیمی در دزفول

خرید خانه قدیمی در دزفول

خانه‌های ویلایی میدان بسیج

میدان بسیج ازجمله محله‌های شمالی شهر دزفول در مجاورت رودخانه است که دسترسی مناسبی به مرکز شهر و مراکز خرید آن دارد. متوسط قیمت خرید خانه در دزفول و میدان بسیج در حدود ۶ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. به‌عنوان‌مثال خانه‌ای دوبلکس تازه ‌ساخت و ۸۵ متری در این محله باقیمت ۵۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. در این منطقه می‌توانید خانه‌هایی با متراژهای زیر ۱۰۰ متر را باقیمت مناسب پیدا کنید.

خرید خانه در دزفول و محله‌های مرکزی آن دسترسی خوبی از امکانات شهری و مراکز خرید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

برای خرید خانه در دزفول باقیمت مناسب باید جستجوی خود را در سطح شهر گسترش دهید. خانه‌های شیک و گران‌قیمت شهر در مناطق شرقی آن قرار دارند و محدوده مشخصی را به خود اختصاص داده‌اند. خانه‌های مرکزی شهر نیز علاوه بر اصالت محلی آن، به سایر نقاط شهر و مراکز خرید و تجاری دسترسی مستقیم در اختیارتان می‌گذارند.

برای خرید خانه در دزفول همانند هر شهر دیگری باید با مناطق ارزان‌ قیمت و گران ‌قیمت شهر آشنا شوید و خانه مناسب را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید با جستجویی ساده در اینترنت و سایت‌های معتبر خرید املاک از آخرین تغییرات در قیمت‌های خرید خانه در دزفول آشنا شوید.

برچسب ها:
پیام بگذارید