برای خرید خانه در ساری دانستن چه نکاتی لازم است؟

خرید خانه ویلایی در ساری

خرید خانه در ساری به ‌عنوان مرکز استان مازندران با جاذبه‌های طبیعی آن، تجربه هیجان ‌انگیزی خواهد بود. پراکندگی جمعیت ساکن در این شهر مشخص کردن محله‌های بالا و پایین‌شهر را با مشکل روبرو می‌کند. بنابراین دانستن محله‌های خوش‌نام و خوب آن می‌تواند کمک بزرگی به شما برای خرید خانه در ساری کند. آشنایی با متوسط قیمت خرید خانه در ساری نیز به تصمیم‌گیری شما با توجه به بودجه‌تان کمک می‌کند. ضمن اینکه میزان نیازهای شما برای خانه نیز در تعیین متراژ و تعداد اتاق‌خواب‌ها و در ادامه در قیمت نهایی آن بسیار تأثیرگذار خواهد بود.
در ادامه برای بررسی نکات لازم برای خرید خانه در ساری با سرفصل‌های زیر، می‌پردازیم:

  • معرفی محله‌های مختلف ساری
  • خرید خانه‌های شیک شهر ساری
  • محله‌های مرکزی شهر ساری
  • خرید خانه ارزان در ساری

معرفی محله‌های مختلف ساری

در شهر زیبای ساری همان‌طور که گفته شد منطقه مشخصی برای مرز بالا و پایین‌شهر وجود ندارد. در مقابل محله‌های مختلف خوش‌نام آن در سطح شهر پراکنده‌اند. ازجمله محله‌های خوب شهر ساری می‌توان به محله‌های زیر اشاره کرد:
خیابان معلم، قائم، نهضت، بعثت، دانش، توان‌بخشی، شهابی، امیر مازندرانی، ۲۰ متری گل‌افشان، طبرستانی، بلوار خزر، پارک ملل، پیوندی، قرجه، توکلی، سلمان فارسی، فرهنگ، فدک، ۱۵ خرداد، باغ سنگ، سعدی، حافظ.

خرید ویلا در ساری

خرید خانه‌های شیک شهر ساری

برای خرید خانه در ساری با مشخصات خاص و لوکس باید سراغ محله‌هایی چون آزادی و میر زمانی بروید. گران‌ترین خانه‌ها و باکلاس ترین خانه‌های ساری در این دو محله قرارگرفته است. متوسط قیمت خرید خانه در ساری و محله آزادی در حدود ۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. به ‌عنوان‌ مثال خانه‌ای ۲۵۰ متری در محله آزادی باقیمت ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. متوسط قیمت خرید خانه در ساری و محله میر زمانی در حدود ۴٫۵ میلیون تومان برای سازه‌های شیک و بورژوایی آن است. مثلاً خانه‌ای ۳۰۰ متری و ویلایی در این منطقه در حدود ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای فروش قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید خانه در ساری و محله‌های خوش‌نام و بورژوایی آن، آشنایی با این مناطق و قیمت‌های آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

خرید خانه

محله‌های مرکزی شهر ساری

در مرکز شهر ساری نیز محله‌های خوش‌نامی وجود دارد که می‌توان برای خرید خانه در آن اقدام کرد. ازجمله این محله‌ها می‌توان به خیابان پاسداران اشاره کرد. متوسط قیمت خرید خانه در ساری و خیابان پاسداران در حدود ۴ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ویلایی ۲۸۰ متری در خیابان پاسداران با کلیه امکانات و قیمت ۱ میلیارد و یک‌صد میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. میدان خزر نیز از دیگر محله‌های مرکزی شهر ساری است که برای خرید خانه ویلایی می‌توان به آن مراجعه کرد.
متوسط قیمت خرید خانه در ساری و میدان خزر در حدود متری ۳٫۵ میلیون تومان است. به‌عنوان‌مثال خانه‌ای ۳۶۴ متری در این میدان باقیمت ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. محله پیوندی در این شهر جزو محله‌هایی است که علاوه برسازه‌های لاکچری و گران‌ قیمت دارای خانه‌های میان قیمت نیز هست. به‌ عنوان ‌مثال خانه‌ای ویلایی ۸۵۰ متری و لاکچری در این منطقه به قیمت ۲٫۵ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. در مقابل خانه‌ای دیگر در همین منطقه با متراژ ۲ هزار و ۲۰۰ مترمربع نیز با مبلغ ۲٫۵ میلیارد تومان برای فروش قیمت‌گذاری شده است.

خرید خانه در ساری

خرید خانه ارزان در ساری

برای خرید خانه در ساری با قیمت مناسب می‌توانید سری به محله‌های ۲۲ بهمن، کوی باهنر، شش‌صد دستگاه و هولا بزنید. متوسط قیمت خرید خانه در ساری و محله ۲۲ بهمن در حدود ۱٫۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ویلایی ۲۸۳ متری در این منطقه باقیمت ۲۷۴ میلیون تومان برای فروش گذاشته ‌شده است. در کوی باهنر برای خرید خانه در ساری در حدود ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ازای هر مترمربع باید بپردازید. مثلاً خانه‌ای ویلایی ۱۳۰ متری در کوی باهنر برای فروش ۲۲۰ میلیون تومان آگهی شده است.
در محله شش‌صد دستگاه باکمی افزایش قیمت متوسط خرید خانه در ساری در حدود ۲ میلیون و تومان به ازای هر مترمربع است. در محله هولا می‌توانید خانه‌های لوکس و شیکی را باقیمت مناسب خریداری کنید. متوسط قیمت خرید خانه در ساری و محله هولا در حدود ۱٫۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. به ‌عنوان ‌مثال خانه ویلایی دوبلکس و ۳۵۰ متری دارای استخر و کلیه امکانات باقیمت ۵۴۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

برای خرید خانه در ساری باقیمت مناسب و ارزان محله‌های بسیاری وجود دارند که با بودجه کمی می‌توانید خانه موردنظر خود را خریداری کنید.

خرید خانه ویلایی

برای خرید خانه در ساری با توجه به بودجه خود محله‌های بسیاری وجود دارند که در آن می‌توانید ملک مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای خرید خانه‌های شیک و بورژوایی در ساری نیز انتخاب‌های فراوانی در محله‌های شیک و با کلاس آن وجود دارد. بهتر است برای حصول نتیجه بهتر با توجه به بودجه در اختیار توصیه می‌شود، ابتدا به جستجو در محله‌های خوش‌نام این شهر بپردازید. خانه‌های ارزان ‌قیمت شهر ساری را با متراژ بالا و قیمت ارزان می‌توانید خریداری کنید.

پیام بگذارید