نکاتی برای خرید خانه ویلایی در لاهیجان

خرید خانه ویلایی در لاهیجان

خرید خانه در شهرهای شمالی با داشتن طبیعت زیبا و بی‌نظیر آن امکان بهره‌مندی از آب ‌و هوای بی‌نظیر را فراهم می‌کند. بوی مزارع و تپه‌های چای ورود شما را به لاهیجان خوشامد می‌گوید، همچنین نمی‌توان از این‌همه زیبایی چشم پوشید. شهر لاهیجان دارای محله‌های مختلفی است که هرکدام می‌توانند گزینه خوبی برای خرید خانه ویلایی در لاهیجان باشند.
قیمت‌های مختلف املاک در این شهر خانه‌هایی ویلایی را به سه دسته ارزان‌قیمت ، متوسط و لوکس تقسیم‌بندی می‌کند. لازم به ذکر است که محله‌های اصلی شهر لاهیجان ۷ محله است که محدوده اصلی شهر را تشکیل می‌دهند. برخی از محلات فرعی و حاشیه‌ای شهر نیز برای خرید خانه ویلایی در لاهیجان به ‌منظور تجربه طبیعت بکر بسیار مناسب هستند. روند کند رشد جمعیت در شهر لاهیجان به آرامش هر چه بیشتر این شهر بسیار کمک کرده است.

جامع‌ترین اطلاعات مربوط به خانه در سایت هومینگ

سرفصل‌های زیر برای بررسی بهترین گزینه‌های خرید خانه ویلایی در لاهیجان اطلاعات خوبی را در اختیارتان می‌گذارند.

  •  خرید خانه ویلایی ارزان ‌قیمت در لاهیجان
  •  خانه ویلایی باقیمت متوسط در لاهیجان
  •  خانه‌های لوکس و گران‌قیمت لاهیجان

خرید خانه ویلایی ارزان ‌قیمت در لاهیجان

خرید خانه در لاهیجان با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید روش‌های متفاوتی را برای جستجو طلب می‌کند. خانه‌های ویلایی حاشیه‌ای شهر لاهیجان برای خرید خانه ارزان‌ قیمت جزو موارد مناسب است. مناطق کوهپایه‌ای لاهیجان برای خرید خانه ویلایی باقیمت ارزان بسیار مناسب هستند.
متوسط قیمت خرید خانه ویلایی در لاهیجان در مناطق حاشیه در حدود یک‌میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. با این مبالغ حتی می‌توان خانه‌های ویلایی در نزدیکی ساحل نیلوفر آبی نیز بیابید. برای مثال خانه‌ای ویلایی ۱۱۰ متری در زمین ۶۰۰ مترمربعی در روستایی اطراف لاهیجان بافاصله ۵۰۰ متری از ساحل باقیمت ۱۷۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.
خانه‌های ویلایی در محدوده شهری لاهیجان باقیمت بالاتری بفروش می‌رسند. همچنین مناطقی که به شهر نزدیک‌تر هستند نیز قیمت‌های بیشتری برای خرید خانه ویلایی در لاهیجان برخوردارند . این مبلغ در محله‌های مجاور شهر به ۲٫۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع می‌رسد.
خیابان امام خمینی در جنوب شهر لاهیجان نیز خانه‌های ویلایی فروشی باقیمت ارزانی دارد. نکته مهم در اقدام به خرید خانه در این مناطق اطمینان از سنددار بودن ملک و امکان انتقال رسمی آن به نام خریدار است. در مجاورت بلوار امام رضا نیز می‌توانید برای خرید خانه ویلایی در لاهیجان باقیمتی کمتر از ۱ میلیون تومان نیز اقدام کنید.

برای خرید خانه ویلایی در لاهیجان باقیمت مناسب موارد مناسبی را می‌توان در حاشیه شهر و مناطق جنوبی آن جستجو کرد.

خرید خانه ویلایی ارزان در لاهیجان

خرید خانه ویلایی ارزان در لاهیجان

خانه ویلایی باقیمت متوسط در لاهیجان

قیمت متوسط خرید خانه ویلایی در لاهیجان از ۴ میلیون تومان به ازای هر مترمربع شروع می‌شود. لیالستان از نواحی شرقی لاهیجان است که علاوه بر طبیعت زیبا از قیمت مناسب برای خرید خانه ویلایی برخوردار است. به‌عنوان‌مثال خانه‌ای ویلایی ۹۰ متری در این منطقه با کلیه امکانات باقیمت ۳۸۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

ویلاهای جنگلی شهر لاهیجان نیز برای فروش قیمتی در حدود ۱٫۵ میلیون تومان بری هر مترمربع دارند. عموماً این ویلاها با مساحتی در حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰ مترمربع است.
بازکیا گوراب از محله‌های غربی شهر لاهیجان است که برای خرید خانه ویلایی در لاهیجان باقیمت مناسب می‌تواند گزینه مناسبی باشد. متوسط قیمت خرید خانه ویلایی در لاهیجان و محله بازکیا گوراب در حدود متری ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است. برای مثال خانه‌ای ۸۰ متری نوساز در این محله باقیمت ۳۵۰ میلیون تومان با کلیه امکانات برای فروش آگهی شده است.

خانه‌های لوکس و گران‌قیمت لاهیجان

تفاوت بارز قیمت در خرید خانه ویلایی در لاهیجان میان خانه‌هایی باقیمت متوسط و گران‌قیمت در متراژ و موقعیت آن‌ها است. برای مثال خانه‌ای ویلایی ۴۱۰ متری با کلیه امکانات و منظره زیبایی از شیطان کوه باقیمت ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.
محله گلستان یکی از محله‌های مرکزی شهر لاهیجان است که با شماره‌های زوج و فرد نام‌گذاری می‌شود. این محله از مناطق خوش‌نام و شیک شهر است که برای خرید خانه ویلایی در لاهیجان با مشخصات خاص انتخاب عالی خواهد بود. متوسط قیمت خانه در این منطقه برای خرید خانه ویلایی در لاهیجان در حدود متری ۵ تا ۷ میلیون تومان است. برای مثال خانه‌ای ۴۲۰ متری در گلستان فرد که بیش از ۲۰ سال از زمان ساخت آن می‌گذرد باقیمتی در حدود ۲ میلیارد تومان برای فروش آگهی شده است.

خرید خانه ویلایی با قیمت متوسط در لاهیجان

خرید خانه ویلایی با قیمت متوسط در لاهیجان

خانه‌های نوساز ویلایی در خیابان‌های فرعی گلستان زوج از قیمت مناسب‌تری برخوردارند. برای مثال ویلایی ۴۱۰ متری و نوساز در این منطقه با کلیه امکانات رفاهی برای فروش باقیمت ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

خرید خانه ویلایی در لاهیجان با کلیه امکانات رفاهی و شیک می‌توانید به محله‌های مرکزی و شمالی شهر مراجعه کرد.

شهر لاهیجان با طبیعت زیبا و بی‌نظیری که دارد برای سکونت محل رؤیایی خواهد بود. قیمت خرید خانه ویلایی در لاهیجان با توجه به موقعیت قرارگیری ملک بسیار متغیر و غیرقابل‌پیش‌بینی خواهد بود. شیطان کوه یکی از جاذبه‌های طبیعی شهر لاهیجان است که از منظره بسیار زیبایی نیز برخوردار است، بنابراین خانه‌هایی در نزدیک آن از قیمت بالایی برخوردارند. خانه‌های لوکس و گران‌قیمت لاهیجان در مناطق مرکزی و شمالی شهر قرارگرفته‌اند. خانه‌های ویلایی لاهیجان عموماً از مساحتی بیش از ۲۰۰ مترمربع برخوردارند که قیمت آن‌ها را برای خرید با بودجه محدود کمی بالا می‌برد. البته برای خرید خانه ویلایی در لاهیجان باقیمت مناسب و ارزان گزینه‌های زیادی در میان مناطق حاشیه‌ای و جنوبی آن وجود دارد. نکته مهم در خرید خانه ویلایی در لاهیجان اطمینان از سنددار بودن خانه خریداری‌شده است.

با توجه به طبیعت زیبای شهرستان لاهیجان، این شهر همواره مورد علاقه بسیاری از افراد برای زندگی بوده است. شما چطور؟ آیا برای زندگی یک آپارتمان در شهر بزرگ و پرجمعیت را ترجیح می‌دهید؟ یا زندگی در یک خانه ویلایی با طبیعت زیبا؟

برچسب ها:
پیام بگذارید