بهترین مناطق کرمان برای راه‌ اندازی فروشگاه لباس

مغازه برای فروشگاه لباس در کرمان

به‌منظور راه‌اندازی فروشگاه لباس و اجاره یا خرید مغازه در کرمان باید با انواع مراکز خرید شهر آشنا شوید. مراکز تجاری و مجتمع‌های تفریحی و فروشگاهی می‌توانند انتخاب مناسبی برای راه اندازه فروشگاه لباس باشند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که برای اجاره مغازه در کرمان و یا خرید آن باید بدانید، در معرض دید بودن فروشگاه و قرارگیری در موقعیت عبور و مرور مشتریان است. بنابراین یکی از گزینه‌ها می‌تواند خرید مغازه در کرمان و در مجاورت خیابان در مناطق پرتردد شهر نیز باشد. بازارها و پاساژهای کرمان گرچه رقابت را برای کسب مشتریان بیشتر، بالا می‌برد اما فرصت مناسبی نیز در اختیارتان برای کسب رضایت مشتریان نیز قرار می‌دهد. برای راه‌اندازی فروشگاه لباس همچنین باید در نظر داشته باشید که مساحت مغازه امکان ارائه مناسب لباس‌ها به مشتری را داشته باشد.
در ادامه با سرفصل‌های زیر به بررسی مکان‌های مختلف برای راه‌اندازی فروشگاه لباس در کرمان می‌پردازیم:

  • خرید مغازه در کرمان و پاساژ اطلس
  • مغازه‌های پاساژ صالح المهدی
  • خرید مغازه در بازار ستاره
  • مرکز تجاری شفا
  • افتتاح مغازه پوشاک در مرکز شهر

خرید مغازه در کرمان و پاساژ اطلس

خرید یا اجاره مغازه در کرمان با توجه به رویکرد شما برای راه‌اندازی فروشگاه لباس و بودجه در اختیارتان، می‌تواند انتخاب شود. پاساژ اطلس یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید شهر کرمان است که برای راه‌اندازی فروشگاه لباس گزینه مناسبی است. این پاساژ در مرکز شهر کرمان قرار داشته و دسترسی خوبی را برای مراجعه مشتریان دارد. ضمن اینکه شهرت این مرکز خرید به شلوغی آن و مراجعه هر چه بیشتر مشتریان بسیار کمک می‌کند. در این مرکز خرید فروشگاه‌های مختلف لباس مردانه و زنانه وجود دارند. بنابراین برای اجاره مغازه در کرمان و پاساژ اطلس باید برنامه‌ای ویژه یا محصولاتی خاص برای جلب رضایت بیشتر مشتریان ارائه کنید. درصورتی‌که بودجه محدودی در اختیاردارید، در ابتدای کار با اجاره مغازه در کرمان به کاهش هزینه‌های راه‌اندازی کسب‌ و کار کمک کنید. قیمت اجاره مغازه در کرمان و پاساژ اطلس برای مغازه‌های با مساحت کم بسیار مناسب است. به‌عنوان‌مثال واحدی ۹ متری در این مرکز خرید باقیمت ۲ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهیانه ۲۷۰ هزار تومان آگهی شده است.

مغازه در مجتمع های تجاری کرمان

اجاره یا خرید مغازه در کرمان و مجتمع‌های تجاری و تفریحی آن برای شروع کار و افتتاح فروشگاه لباس به دلیل پرتردد بودن و در دیدرس قرار گرفتن آن گزینه بهینه‌ای خواهد بود. 

مغازه‌های پاساژ صالح المهدی

برای خرید مغازه در کرمان و راه‌اندازی فروشگاه لباس پاساژ صالح المهدی در محدوده مرکزی شهر می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. اجاره مغازه در کرمان و پاساژ صالح المهدی نیز به دلیل قیمت مناسب و شرایط تفریحی مرکز برای عموم مراجعین، انتخابی بهینه است. مرکز خرید و تفریحی صالح المهدی دارای امکاناتی نظیر تالار و رستوران، فست‌فود، کافی‌شاپ، سالن بولینگ، سالن بیلیارد، سفره‌خانه سنتی و شهربازی است. هرکدام از امکانات فوق به جلب بیشتر مشتری و درنهایت دیده شدن برند شما در این مرکز کمک می‌کند. قیمت‌های اجاره مغازه در این مرکز خرید نیز برای واحدهای کوچک‌تر مناسب است. به‌عنوان‌مثال واحدی ۲۲ متری در طبقه دوم باقیمت ۵ میلیون تومان ودیعه و اجاره ۸۰۰ هزار تومان برای واگذاری آگهی شده است.

خرید مغازه در کرمان

خرید مغازه در بازار ستاره

بازار بزرگ ستاره یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید کرمان است که اجناسی مختلفی را در حوزه‌های متنوع به فروش می‌رساند. بنابراین برای افتتاح فروشگاه لباس در کرمان گزینه مناسبی خواهد بود. متوسط قیمت خرید مغازه در کرمان و بازار ستاره در حدود ۲۱ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. بنابراین برای خرید مغازه‌ای ۲۶ متری و موقعیت خوب در این بازار باید ۵۷۰ میلیون تومان بودجه در اختیار داشته باشید. همیشه راه‌حلی دیگری هم هست که ارزان‌تر تمام می‌شود، با اجاره مغازه در کرمان و بازار ستاره نیز می‌توانید اقدام به افتتاح فروشگاه لباس کنید.

مرکز تجاری شفا

این مرکز خرید به‌طور اختصاصی درزمینهٔ فروش محصولات و البسه چرمی فعالیت دارد. بنابراین اگر تمایل به شروع فعالیت درزمینهٔ لباس‌های چرمی را دارید بهتر است برای خرید یا اجاره مغازه در کرمان به این مرکز رجوع کنید. به دلیل مرجع بودن این مرکز تجاری برای خرید محصولات چرمی، موقعیت مناسبی برای ارائه محصولات خود را در اختیار خواهید داشت. چنانچه تمایل به فعالیت در حوزه چرم را دارید بهتر است ابتدا نسبت به اجاره مغازه در کرمان و این مجتمع اقدام کنید و در صورت موفقیت مغازه موردنظر را خریداری کنید.

درصورتی‌که لباس تخصصی و خاصی را تولید می‌کنید بهتر است برای خرید یا اجاره مغازه در کرمان سراغ مجتمع‌های اختصاصی که به‌عنوان مرجع شناخته‌شده‌اند، بروید.

اجاره مغازه در کرمان

افتتاح مغازه پوشاک در مرکز شهر

خیابان‌های اصلی و مرکزی شهر کرمان که منتهی به پاساژها و مراکز خرید اصلی هستند نیز برای اجاره بیا خرید مغازه در کرمان انتخاب مناسبی خواهند بود. در نظر بگیرید که موقعیت ملک تجاری شما در نزدیکی یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید لباس شهر قرار دارد، طبیعتاً به لحاظ شناخت و دیده شدن مشکلی نخواهید داشت. پس از انتخاب ملک نکته حائز اهمیت دیگر دکوراسیون ویترین است که تنها راه ارتباطی شما با مشتری است. مساحت فروشگاه نیز در جذب مشتری به ورود داخل مغازه علاوه بر مدل و کیفیت لباس در ویترین تأثیرگذار است.

فروشگاه لباس در کرمان

برای افتتاح فروشگاه لباس پس از تعیین بودجه موردنیاز به تعیین نوع لباس ، جنسیت(زنانه یا مردانه) و میزان آن بپردازید. این کار برای یافتن محل مناسب برای اجاره مغازه در کرمان کمک می‌کند. به‌طور مثال برای افتتاح مغازه مانتو فرشی بهتر است در کلونی و ناحیه‌ای که اکثر مانتوفروش‌های شهر قرار دارند، بروید. درصورتی‌که از سرمایه اولیه بالایی برخوردارید و به میزان موفقیت خود نیز اطمینان دارید می‌توانید با خرید مغازه در کرمان از دردسرهای اجاره‌نشینی نیز خلاص شوید. ضمن اینکه عموماً وقتی صاحب‌ملک تجاری اقدام به تأسیس فروشگاهی می‌کند بعد از گذشت یک یا دو سال به‌خوبی در میان مشتریان شناخته می‌شود. حتماً در زمان جستجو برای خرید مغازه در کرمان به میزان مساحت موردنیازتان با توجه به کالایی که عرضه می‌کنید، توجه داشته باشید. زیرا برای هر مترمربع اضافه آن مبلغ گزافی را باید متحمل شوید و درصورتی‌که مغازه بیش‌ازحد کوچک باشد نیز با مشکل روبرو خواهید بود.

پیام بگذارید