املاک هومینگ

لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در کدام مناطق آن قرار دارند؟زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

  • صفحه اصلی
  • خرید و فروش
  • لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در کدام مناطق آن قرار دارند؟زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه
خرید ویلا در بندرعباس

لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس را می‌توان در محله‌های مختلفی در این شهر وسیع جستجو کرد. شهر بندرعباس یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهرهای ساحلی ایران است که به دلیل تجارت پررونق خود از بازار داغ املاک در این منطقه برخوردار است.
افزایش ساخت‌وساز در این شهر و رو آوردن بسیاری از متقاضیان ملک به آپارتمان‌ها باعث شده تعداد خانه‌ها و خصوصاً ویلاهای لوکس‌ بندرعباس کاهش پیدا کنند. اما هنوز در سطح این شهر شاهد سازهای بورژوایی و شیک هستیم که از قیمت بالایی نیز برخوردارند.
شهر بندرعباس دارای سه ناحیه شهرداری و تعداد بالایی محله است. برای جستجوی لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس می‌توانید با نگاهی گذرا به سایت‌های جستجوی ملک در این شهر از تمامی موارد موجود مطلع شوید.
در ادامه با سرفصل‌های زیر سراغ لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در محله‌های مختلف آن می‌رویم.

  • محله بهشت بندر
  • گل شهر
  • فروزان
  • آزادگان
  • رسالت

محله بهشت بندر

محله بهشت بندر یکی از محله‌های شرقی بندرعباس است که دارای ویلاهای لوکس و بی‌نظیری است. متوسط قیمت خرید لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در محله بهشت بندر در حدود ۶٫۵ تا ۷ میلیون تومان است. لازم به ذکر است اکثر لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در این منطقه از متراژ بالای ۲۰۰ متر برخوردارند. همچنین در این ویلاها طراحی داخلی و امکانات بسیاری ازجمله کف پارکت، تعداد زیاد اسپیلت و … رعایت شده است. به ‌عنوان ‌مثال ویلایی ۲۵۰ متری در دو طبقه و بسیار شیک در این منطقه باقیمت متری ۶٫۵ میلیون تومان و قیمت کل ۱میلیارد و سیصد میلیون تومان آگهی شده است.
چنانچه تمایل به خرید لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در محله بهشت بندر را دارید، با کمی جستجو موارد کمی ارزن‌تر را نیز خواهید یافت.

لوکس ترین ویلاهای بندرعباس

گل شهر

گل شهر یکی از محله‌های جنوبی شهر بندرعباس است که فاصله کمی تا دریا دارد. متوسط قیمت خرید لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در محله گل شهر آن در حدود ۶ تا ۶٫۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. ویلاهای این منطقه گرچه عموماً با متراژ بالای ۲۵۰ متر و سن بنای حدود ۲۰ سال هستند، اما بسیاری از آن‌ها امکانات لوکس و خاصی را در خود دارند. همچنین معمولاً اکثر این بناها اخیراً با آخرین متد روز طراحی داخلی بازسازی ‌شده و قابل سکونت هستند. به ‌عنوان ‌مثال ویلایی ۳۰۰ متری در گل شهر جنوبی و سال ساخت ۱۳۸۰ بازسازی‌شده با قیمت ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. در این محله نیز می‌توانید لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس را با تعداد زیاد و مشخصات مختلف جستجو کنید.

لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس به دلیل بافت قدیمی شهر در تمامی نواحی آن به‌صورت پراکنده وجود دارند.

ویلای لوکس

فروزان

ناحیه شمالی محله گل شهر را فروزان می‌نامند، که لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در آن قرار دارد. متوسط قیمت خرید لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در فروزان حدود ۶٫۵ میلیون تومان برای هر مترمربع است. گرچه در حال حاضر تعداد ویلاهای فروشی در این منطقه زیاد نیست اما موارد شیک و بازسازی‌ شده‌ای را می‌توان در آن یافت. متوسط متراژ ویلا در این محله نیز همانند دیگر محله‌هایی که لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس را در خود جای‌ داده‌اند بالای ۲۰۰ مترمربع است. به ‌عنوان ‌مثال ویلایی ۲۵۰ متری در این محله با تمام امکانات برای فروش ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان آگهی شده است.

آزادگان

از دیگر محله‌های مرکزی شهر بندرعباس بلوار آزادگان است که لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس را در خود جای ‌داده است. متوسط قیمت خرید لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در آزادگان در حدود ۶ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در محله آزادگان عموماً بیش از ۳۰۰ مترمربع مساحت داشته و اکثر آن‌ها حیاط دار نیز هستند. به ‌عنوان‌ مثال ۳۰۰ متر ویلایی شیک و لوکس در این محله مرکزی شهر با قیمت ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

برای جستجوی لوکس ویلاهای بندرعباس می‌توانید سری به محله‌های مرکزی آن ازجمله فروزان و آزادگان بزنید.

خانه های لوکس

رسالت

خیابان رسالت بندرعباس خیابان طویلی است که از ناحیه مرکزی تا ساحل دریا امتداد دارد. در کوچه‌های اطراف این خیابان که به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود می‌توانید لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس را بیابید. متوسط قیمت خرید لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس در خیابان رسالت شمالی در حدود ۸ میلیون تومان و رسالت جنوبی ۶ میلیون تومان است. به ‌عنوان‌ مثال ویلایی ۲۵۰ متری بازسازی ‌شده با تمام امکانات در رسالت شمالی باقیمت ۲ میلیارد تومان برای فروش آگهی شده است. در مقابل ویلایی ۲۳۵ متری در رسالت جنوبی برای فروش ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان قرار داده‌شده است.

لوکس ترین ویلاها

شهر بندرعباس به دلیل تجارت پویای خود خصوصاً در سال‌های اخیر به یکی از شهرهای مهم مهاجرپذیر در ایران تبدیل‌ شده است. تعداد بالای ساخت‌وسازهای برای تأمین مسکن این افراد خانه‌های لوکس و ویلایی را با کاهش چشمگیری روبرو کرده است.
لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس را در ۵ محله‌ای که در بالا به آن اشاره شد، جستجو کرد. در میان تمامی محله‌های بندرعباس، بهشت بندر همان‌طور که از نامش پیداست بهشتی برای سکونت و خرید ویلا در این شهر است.
متأسفانه به دلایلی که گفته شد تعداد ویلاهای لوکس نوساز در بندرعباس انگشت ‌شمارند بنابراین اکثر مواردی که خواهید یافت ویلاهای بازسازی‌ شده با متراژ بالا و امکانات خاص هستند. توصیه می‌شود که سقف هزینه خود را برای خرید لوکس‌ترین ویلاهای بندرعباس مشخص کرده تا نتیجه مطلوب‌تری حاصل شود.

نظرات وبلاگ

با دیدن عکس های ویلاها عاشقشون شدم مخصوصا یکی از ویلاها که از سبک معماری هندی استفاده شده

پیام بگذارید

دریافت آخرین اخبار

 تحلیل بازار مسکن، تغییرات وام مسکن، قیمت مناطق مختلف تهران و سایرشهرها

شما با موفقیت عضو شدید

لطفا دوباره تلاش کنید

مجله آنلاین هومینگ will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.