املاک هومینگ

ویژگی­ های یک بنگاه املاک خوبزمان تقریبی مطالعه: 4 دقیقه

بنگاه املاک خوب

دفتر املاک خوب، به دفتر کاری گفته می­شود که در آن هم نیازهای مشتری رفع شود، هم نیازهای صاحب آن. نیازهای مشتری و نیازهای یک مشاور املاک، ممکن است مادی یا معنوی باشد. جوی که یک دفتر املاک خوب را فراگرفته است، جوی مثبت است که در آن پاسخ تمام نیازهای افرادی که در آن آمد و شد دارند، رفع می­گردد. آیا می­دانید یک دفتر املاک خوب چه ویژگی­هایی دارد؟ با ما در این مقاله همراه باشید تا ویژگی­های یک دفتر املاک موفق را بشناسید.

یک بنگاه املاک خوب، ظاهر مناسبی دارد

اگر می­خواهید یک دفتر املاک موفق داشته باشید و در یک دفتر املاک خوب کار کنید، باید به ظاهر آن رسیدگی کنید. کاغذ دیواری­ای که استفاده می­کنید، مبلمانی که در دفتر کار خود چیده­اید، میز و صندلی مدیریت، باید با سلیقه و دقت بالایی چیده شده باشند. چیدمان باید عاری از هر گونه به هم ریختگی و نا گسیختگی باشد و در هماهنگی و نظم قرار داشته باشد. چیدمان و ظاهر مناسب دفتر کار، علاوه بر اینکه به آرامش و تمرکز شما در کار کمک می‌کند، به آرامش و آسودگی خاطر مشتری نیز، می­انجامد. علاوه بر این، چیدمان مناسب، شخصیت شما را به مشتری نشان خواهد. مشتری با توجه به دفتر کار شما، متوجه خواهد شد که چقدر به کارتان اهمیت می­دهید. شاید در واقعیت این­طور نباشد اما، اکثر افراد، باطن یک فرد را با ظاهر آنها قضاوت می­کنند. همین قانون برای دفتر کار نیز وجود دارد. خیلی از افراد بر اساس ظاهر دفتر کار شما، درباره کار شما و باطن کسب و کارتان، قضاوت خواهند کرد. پس بهتر است همان‌طور که به کیفیت کار خود اهمیت می­دهید به ظاهر دفتر کار خود نیز اهمیت دهید. آراستگی،‌ از ویژگی­های یک دفتر املاک موفق محسوب می­شود.

یک بنگاه املاک خوب محیط آرامی را داراست

محیط دفتر کار باید آرام و مناسب باشد. مشتری و هم چنین خود شما، باید در آن احساس آسودگی کنید. کار در دفتر کاری، که شلوغ است و پر از سر و صداست، تمرکز کار مشکلی است. شما در دفتر کار باید بتوانید روی کار خود تمرکز کنید. مشتری باید، با تمام حواس داخل جلسه باشد و هیچ چیز نظم و آرامش جلسه را به هم نریزد. یک پیشنهاد این است که از عایق صدا استفاده کنید. پخش یک موسیقی آرام نیز برای تبدیل دفتر املاکتان به یک دفتر املاک خوب، موثر است.

یک بنگاه املاک خوب، دارای اعتبار است

مشاور املاک موفق

اعتبار برای دفتر کار، به اعتبار افراد و قراردادهایی که در درون آن قرار دارند و شکل گرفته­اند بستگی دارد. بهتر است برای نشان دادن اعتبار شرکت، جواز کسب و مدارک و تحصیلات خود را در معرض دید مشتری قرار دهید. پوسترهایی برای راهنمایی و بالا بردن اطلاعات مشتریان به دیوار بزنید و روی میز انتظار را از بروشورهایی درباره اخبار و اطلاعات پر کنید. این آگاهی بخشی، صداقت شما را به مشتری نشان خواهد داد و اعتماد مشتری را به سمت دفتر کار شما جلب خواهد کرد. یک دفتر املاک خوب، اعتبار خود را به مشتری اثبات می­کند.

یک دفتر املاک خوب، مشتری مدار است

دفتر املاک خوب، دفتری است که در آن نیازهای مشتری، در درجه اول قرار داشته باشد. مشتری باید بتواند در این دفتر کار حرف برند و از مشکلات و نیازهای خود به طور واضح صحبت کند. یک دفتر املاک خوب، مشتری مدار است. در تمامی زمینه­ها به منافع مشتری فکر می­کند. بین فروشنده و خریدار یا مستاجر و موجر،‌ تفاوتی قائل نمی­شود و به این فکر می­کند، چطور می­تواند همه را به منافعی که مورد انتظار آنهاست، برساند.

یک دفتر کار خوب، در مکان خوب

این که دفتر کار، از لحاظ جغرافیایی در مکان مناسبی قرار داشته باشد اهمیت دارد. دفتر املاک خوب، بهتر است در خیابان اصلی واقع شود. اگر در خیابان­های فرعی قرار دارد، آدرس سرراستی داشته باشد و مشتری برای پیدا کردن آن دچار زحمت نشود. همچنین این که دفتر املاک شما، راه­های ارتباطی مناسبی داشته باشد، خوب است. نزدیک بودن به خط مترو، خط اتوبوس، خط تاکسی، یک مزیت برای یک کسب و کار محسوب می­شود. مکان خوب برای دفتر املاک خوب، آنجاست که مشتری بداند، برای رسیدن به دفتر کار شما، دچار زحمت نخواهد شد.

بنگاه املاک

یک دفتر املاک خوب، به روز است

شما باید در دفتر املاک خود، از تمامی تکنولوژی­ها استفاده کنید. ببینید، چه چیزی به تازگی آمده و می­تواند دفتر کار شما را حرفه­ای تر نشان دهد. اینترنت، وسایل صوتی و تصویری مناسب برای نشان دادن طرح­ها، داشتن وبسایت، کانال و … همه­ شما را برای داشتن یک دفتر املاک خوب، کمک خواهند کرد. یک دفتر املاک موفق ، دفتری است که با گذر زمان، از کیفیت خدمات آن کاسته نشود و بر آن افزوده شود.

یک دفتر املاک خوب، به روی همه باز است

مسئله مهمی است که دفتر کار شما، به روی همه باز باشد. دفتر کار شما باید به گونه­ای باشد که در آن هیچ تبعیضی بین اقشار و نژادهای مختلف جامعه احساس نشود. باید از همه استقبال کنید. فضای یک دفتر املاک موفق، به گونه­ای است که هر کس احساس کند، این فضا، تنها برای خمت به او ایجاد شده است.

یک دفتر املاک خوب، فضای کار افراد موفق است

تا اینجا تنها، ۱۰ درصد ویژگی­های یک دفتر املاک خوب را آوردیم. ۹۰ درصد ویژگی یک دفتر کار خوب، به پتانسیلی بستگی دارد که در آن مشغول به کارند. اگر افرادی که در یک دفتر املاک کار می­کنند پرجنب و جوش، فعال، باپشتکار و با اخلاق باشند، دفتر املاک نیز یک دفتر املاک موفق خواهد بود. دفتر املاک خوب، دفتری است که قراردادهای موفق همراه با مشتری­هایی رضایت­مند، از آن بیرون بروند. شاید بهتر باشد این‌گونه بگوییم که بجای اینکه به دنبال ویژگی­های یک دفتر املاک خوب بگردید، به دنبال ویژگی­های یک مشاور املاک خوب، بروید.

سخن پایانی: در این مقاله به بررسی ویژگی­های یک دفتر املاک موفق پرداختیم. این مقاله تنها نکاتی برای تبدیل شدن به یک دفتر املاک خوب را به شما نشان داد. ممکن است یک دفتر کار خوب، ویژگی­های متفاوت دیگری نیز داشته باشد. ولی همیشه به یاد داشته باشید، این اجسام نیستند که خوب و بد را به وجود می­آورند. کاری که افراد با آنها، انجام می­دهند، به خوبی یا بدی منجر می­شود. در دفتر املاک خود، کارهای خوب و بزرگ انجام دهید.

برچسب ها:
نظرات وبلاگ

بنگاهی خوب کم پیدا میشه

درسته

پیام بگذارید

دریافت آخرین اخبار

 تحلیل بازار مسکن، تغییرات وام مسکن، قیمت مناطق مختلف تهران و سایرشهرها

شما با موفقیت عضو شدید

لطفا دوباره تلاش کنید

مجله آنلاین هومینگ will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.