نمایش دسته بندی

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک بازار مسکن

در این بخش آمار، اطلاعات و اخبار بازار مسکن در کنار مسائل حقوقی، رویه‌ها و نکات مهم بازار مسکن در قالب تصویر و نمودار به شما ارائه می‌شود.

بررسی روندهای بازار مسکن در سری های زمانی ماه و سال و مقایسه شرایط قیمتی و حجم معاملات از دیگر بخش‌های جذاب دسته بندی اینفوگرافیک در هومگ است.

اینفوگرافیک اجاره مسکن

اینفوگرافیک، تغییرات اجاره مسکن بهار ۹۸ نسبت به بهار ۹۷

اینفوگرافیک تغییرات اجاره مسکن کشور در بهار ۱۳۹۸ نسبت به بهار ۱۳۹۷ در تصویر نمایش داده است. واکنش مستاجران به افزایش چشم‌گیر اجاره‌بها در بهار ۹۷ موارد زیر بوده است: اجاره واحد مسکونی کوچکتر مهاجرت به محلات پایین‌تر تمدید قراردادهای اجاره سال گذشته تغییرات اجاره مسکن در سال ۹۸ در...
اینفوگرافیک بازار مسکن

اینفوگرافیک، مقایسه تغییرات بازار مسکن کشور بهار ۹۸ و بهار ۹۷

اینفوگرافیک تغییرات شرایط بازار مسکن در بهار ۱۳۹۸ نسبت به بهار ۱۳۹۷ در تصویر نمایش داده است. طبق آمار بانک مرکزی، بیشترین افزایش قیمت مسکن در کشور مربوط به استان تهران، هرمزگان، فارس و البرز بوده است. از طرف دیگر بیشترین کاهش حجم معاملات نیز به استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل...
اینفوگرافیک بازار مسکن

اینفوگرافیک تغییرات قیمت و معاملات مسکن در تهران طی ۴ سال گذشته

اینفوگرافیک تغییرات قیمت و معاملات مسکن در تهران طی ۴ سال گذشته در تهران. کاهش حجم معاملات مسکن در کنار افزایش خیره کننده قیمت شاخص‌ترین تحول این بازه زمانی است.         این نوشته چقدر برای شما مفید بود؟
اینفوگرافیک بازار مسکن

اینفوگرافیک وضعیت مسکن در ایران طی سال‌ های ۷۵ تا ۹۵

اینفوگرافیک وضعیت مسکن در ایران طی سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۹۵ این اینفوگرافیک براساس گزارش مرکز ملی آمار این تهیه شده است.   این نوشته چقدر برای شما مفید بود؟
اینفوگرافیک بازار مسکن

اینفوگرافیک تحولات بازار مسکن تهران بهار ۹۸

گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران به صورت اینفوگرافیک در فصل بهار ۱۳۹۸     این نوشته چقدر برای شما مفید بود؟