املاک هومینگ

حداقل هزینه اجاره آپارتمان در کرج چقدر است؟زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

اجاره آپارتمان در کرج

برای اجاره آپارتمان در کرج، مرکز استان البرز با گستره مناطق مسکونی بسیار، مهم‌ترین و اولین کار تعیین منطقه و محله است. قیمت آپارتمان در کرج وابستگی زیادی به نوع منطقه‌ای که انتخاب می‌کنید، دارد. کرج به دلیل نزدیکی به پایتخت و دارا بودن قیمت مناسب رهن و اجاره خواستگاه سکونت افراد بسیاری شده است. این شهر و جمعیت آن در حال رشد سریع و بی‌وقفه‌ای در سال‌های اخیر بوده است.

در ادامه برای اطلاع از حداقل هزینه اجاره آپارتمان در کرج و شرایط این شهر سرفصل‌های زیر را مطالعه کنید:

  • آشنایی با کرج
  • محله‌های کرج
  • اجاره آپارتمان در گوهردشت کرج
  • رهن و اجاره آپارتمان در عظیمیه کرج
  • اجاره خانه در گل شهر کرج
  • املاک فردیس کرج
  • رهن آپارتمان در بلوار شهرداری مهرشهر کرج
  • رهن و اجاره آپارتمان در مهرشهر کرج
  • رهن آپارتمان در شهرک بنفشه کرج

آشنایی با کرج

بهتر است برای رهن و اجاره در کرج قبل از هر اقدامی با این شهر کوهپایه‌ای بیشتر آشنا شوید.
این شهر در دامنه رشته‌کوه‌های البرز، نگینی است در پای کوه که جمعیت بی‌شماری را در خود جای‌داده است. طبق آخرین سرشماری‌ها شهر کرج مسکن بیش از ۱٫۵ میلیون نفر در خود شهر کرج و بیش از ۴۰۰ هزار نفر در حومه آن زندگی می‌کنند. کرج در ۳۶ کیلومتری غرب تهران، کنار رود و در جنوب رشته‌کوه البرز قرار دارد. همسایگان شهر کرج استان مازندران، تهران، شهریار، استان مرکزی، شهرستان ساوجبلاغ و استان قزوین هستند. این شهر با مساحتی بیش از ۱۷۵ کیلومترمربع از شهرستان‌های معتبر این کشور است.

سد کرج

نزدیکی به جاده چالوس بار ترافیکی مضاعفی را به این شهرستان تحمیل کرده است.

پیشینه تاریخی

شاید پذیرفتن پیشینه تاریخی این شهر در دوران حکومت هخامنشیان، اشکانیان و ساسانیان برای شما کمی سخت باشد. گرچه این شهر به‌طور مستقل تا سال‌های سال شناخته نشد و زمانی جزو مازندران و مدتی بخشی از ری بوده است. کرج به دلیل قرارگیری در نزدیکی تهران همیشه سایه‌ای از برادر بزرگ‌تر خود را روی سر داشته و تنها در سال‌های اخیر به‌عنوان شهری مستقل موردتوجه قرارگرفته است.

کرج به‌عنوان شهری قدیمی در دامنه البرز از دیرباز جزئی از استان‌های مازندران، ری و تهران بوده است و طی چند سال اخیر به ‌عنوان مرکز استان البرز ماهیتی مستقل کسب کرد.

محله‌های کرج

محله‌های قلعه شنبه، مصباح، حاجی‌آباد، جوادآباد، آسیاب برجی، حصارک، میان جاده، حصار، کمال‌آباد، کلاک، کردان و سرحد آباد جزو محله‌های قدیمی این شهر هستند که ساکنین قدیمی و اصیلی دارند. از محله‌های خوب و معتبر این شهر می‌توان به جهانشهر، بلوار شهرداری، عظیمیه، گوهردشت، درختی و گلشهر اشاره کرد. منطقه‌های دارای استاندارد مناسب زندگی در این شهر را می‌توان شاهین ویلا، بنیاد، کیانمهر، منظریه و… نام برد.

برای اجاره آپارتمان در کرج محله‌های خوب زیاد است که قیمت آپارتمان در کرج و این محله‌ها از حدود قیمتی مناسبی برخوردارند.

محله‌های کرج

اجاره آپارتمان در گوهردشت کرج

برای اجاره آپارتمان در گوهردشت کرج متوسط هزینه مورد نیاز با توجه به نوع ملک و متراژ حدود ۱میلیون تومان بابت هر مترمربع باید پرداخت شود. گرچه آپارتمان‌های باقیمت مناسب‌تر یا حتی لوکس‌تر و گران‌تر نیز در این منطقه موجود است. به‌ عنوان‌ مثال آپارتمان ۳ خوابه ۱۶۵ متری در گوهردشت نیاز به ۱۷۰ میلیون تومان به‌منظور رهن کامل آپارتمان در کرج باید در نظر گرفته شود. در صورتی‌که با همین شرایط و متراژ ۱۵۰ متری این مبلغ به ۱۶۰ میلیون تومان تغییر می‌کند. رهن و اجاره در گوهردشت برای ۱۱۰ متر آپارتمان نیاز به ۵۰ میلیون پول پیش و اجاره ماهیانه ۱میلیون و ۶۰۰ هزار تومان دارد. در شهرک سپهر گوهردشت قیمت‌ها کمی ارزان‌تر است و با ۶۵ میلیون تومان آپارتمان ۱۰۵ متری را می‌توان رهن کامل کرد. اجاره خانه ویلایی در گوهردشت نیز با ۱۳۰ میلیون تومان پول پیش و ۳میلیون اجاره ماهیانه برای خانه‌ای ۳۷۵ مترمربعی قابل رهن و اجاره در کرج است.

رهن و اجاره آپارتمان در کرج

 رهن و اجاره آپارتمان در عظیمیه کرج

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در عظیمیه از قیمت‌های مناسب‌تری برخوردار است و برای متراژهای گوناگون به شرح زیر است:
آپارتمان لوکس ۱۴۰ متری را می‌توان با ۸۰ میلیون تومان پول پیش و اجاره ماهیانه ۱٫۵ میلیون تومان اجاره کرد. یا حتی با همین آپارتمان را در ساختمان دیگری با ۶۰ میلیون تومان پول پیش و ۲٫۵ میلیون تومان اجاره ماهیانه معامله کرد. آپارتمان نوساز اما قصه‌ای متفاوت دارد و از قیمت بالاتری برخوردار است به‌ عنوان‌ مثال واحد ۱۷۰ متری را با ۲۰۰ میلیون تومان پول پیش و اجاره ۳ میلیون تومانی از آن خود کرد. در خیابان صداقت این محله واحد ۱۰۷ متری با مبلغ ۵۰ میلیون تومان و ۱میلیون ۷۰۰ هزار اجاره ماهیانه می‌توان رهن و اجاره کرد. قیمت رهن و اجاره در کرج و محله عظیمیه برای خانه ویلایی حدود متری ۱ میلیون تومان برای هر مترمربع قیمت دارد. به‌عنوان‌مثال خانه ویلایی ۴۰۰ متری با تمام امکانات و کاملاً لوکس در این محله ۴۰۰ میلیون تومان رهن کامل قیمت دارد.

رهن و اجاره آپارتمان در کرج

اجاره خانه در گل شهر کرج

گلشهر نیز از دیگر محله‌های خوش‌نام و خوب شهر کرج است. قیمت آپارتمان در کرج و محله گل شهر به شرح زیر متغیر است. آپارتمان ۹۰ متری بازسازی‌‌شده در این محله را با ۷۰ میلیون تومان و ماهی ۳۰۰ هزار تومان رهن و اجاره کرد. همین آپارتمان با شرایط لوکس‌ترین در این محله ۴۰ میلیون تومان و ماهیانه ۹۰۰ هزار تومان اجاره نیز وجود دارد. آپارتمان‌های متراژ بالاتر نیز در گل شهر با هزینه ای تقریبی ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان برای رهن کامل موجود هستند. شهرک بازرگانی این منطقه از قیمت‌های مناسب‌تری برخوردار است و آپارتمان ۹۵ متری در آن را با ۷۰ میلیون رهن کامل می‌توان اجاره کرد. خانه ویلایی با متراژ ۱۲۵ مترمربع در خیابان کتوعی زاده گل شهر با ۵۰ میلیون تومان پول پیش و ۱٫۵ میلیون تومان اجاره ماهیانه نیز موجود است.

املاک فردیس کرج

 املاک فردیس کرج

اجاره آپارتمان در کرج و این محله قیمتی بین ۹۰۰ هزارتا ۱ میلیون تومان برای هر مترمربع محاسبه می‌شود. حتی خانه ویلایی ۸۵ متری در این منطقه را با مبلغ ۵۰ میلیون تومان رهن کامل نیز می‌توانید رهن کنید. گرچه موردی که ذکر شد جزو موارد ارزان‌قیمت این منطقه است. برای اجاره آپارتمان ۱۱۵ متری با فول امکانات در این محله باید ۴۰ میلیون تومان پول پیش و ۹۰۰ هزار تومان اجاره ماهیانه بپردازید. در فلکه چهارم نیز آپارتمان ۱۰۰ متری را با ۷۵ میلیون تومان می‌توانید رهن کامل کنید. رهن و اجاره در فردیس برای خانه ویلایی ۱۷۰ متری و سی‌ساله بازسازی ‌شده ۸۰ میلیون تومان پول پیش و ماهیانه ۲٫۵ میلیون تومان برایتان هزینه دارد.

رهن آپارتمان در بلوار شهرداری مهرشهر کرج

این بلوار در مهرشهر کرج از مناطق و محله‌های بسیار خوب آن محسوب می‌شود بنابراین اگر به نسبت قیمت منطقه هزینه بیشتری داشته باشد قابل پیش‌بینی است. آپارتمان نوساز و کلید نخورده با متراژ ۲۲۰ متر و بسیار شیک با ۳۵۰ میلیون تومان قابل رهن کامل است. بر همین اساس آپارتمان ۱۸۰ متری در فاز ۱ این بلوار می‌توان با ۲۸۰ میلیون تومان رهن کامل کرد. یا حتی آپارتمان ۱۲ متری را با مبلغ ۳۰ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهیانه حدود ۳ میلیون تومان نیز برای سکونت انتخاب کرد.

رهن و اجاره آپارتمان در مهرشهر کرج

در خود مهرشهر اما جدای بلوار شهرداری که با جزئیات بررسی شد قیمت‌ها تنوع و گوناگونی بیشتری دارند و با توجه به خیابان موردنظر کمتر یا بیشتر هزینه‌دارند. در فاز ۴ مهرشهر می‌توانید با ۶۰ میلیون تومان ودیعه و اجاره ۱ میلیون و ۲۰۰ هزارتومانی آپارتمانی ۱۵۰ متری را رهن و اجاره کنید. در همین فاز خانه ویلایی ۲۵۰ متری سوپرلوکس ۲۷۰ میلیون تومان رهن کامل برایتان هزینه دارد. واحدهای کوچک‌تر مانند ۶۵ متری نیز در مهرشهر را با ۲۳ میلیون تومان ودیعه و تنها ۲۵۰ هزار تومان اجاره نیز پیدا می‌شوند. آپارتمان ۹۶ متری در فاز ۴ مهرشهر با ۷۵ میلیون تومان رهن کامل نیز وجود دارد.

رهن آپارتمان در شهرک بنفشه کرج

 رهن آپارتمان در شهرک بنفشه کرج

شهرک بنفشه نیز از دیگر شهرک‌های خوش‌نام شهر است که برای اجاره آپارتمان در کرج و این محله می‌بایست با توجه به قیمت منطقه به شرح زیر اقدام کنید:
آپارتمان ۱۳۰ متری را با ۵۰ میلیون تومان ودیعه و ۳ میلیون تومان اجاره ماهیانه می‌توانید اجاره کنید. درحالی‌که در خیابان آخوندی این شهرک واحد ۸۵ متری را با ۷۰ میلیون تومان می‌توانید رهن کامل کنید. یا حتی واحدی ۶۵ متری را با ۴۵ میلیون تومان رهن کامل کرده و در آن سکونت کرد. خانه ویلایی در این شهرک با ۳۰ میلیون تومان ودیعه و ۳۰۰ هزار تومان اجاره ماهیانه نیز موجود است.

اجاره آپارتمان در کرج

اجاره آپارتمان در کرج با توجه به وسعت و پیشرفت این شهر در سال‌های اخیر منطقی به نظر می‌رسد. کما اینکه برخی از محله‌های آن از آب‌وهوا و طبیعت مورد قبولی نیز برخوردارند. قیمت آپارتمان در کرج بسیار وابسته به منطقه موردنظر برای اجاره است. همیشه گزینه رهن کامل آپارتمان در کرج برای رهایی از پرداخت ماهیانه اجاره انتخاب مقرون‌ به ‌صرفه است. خانه‌های ویلایی چشمگیر و بی‌نظیری در کرج وجود دارد که برای رهن خانه در کرج می‌توان سری به آن‌ها نیز زد. خانه اجاره در کرج کم نیستند و با توجه به میزان بودجه خود می‌توانید منزل مسکونی مناسبی را بیابید. رهن و اجاره در کرج مانند هر شهر دیگری شیرینی و دردسرهای خاص خودش را دارد امیدوارم در جستجوی ملک رویایی خود موفق باشید.

برچسب ها:
پیام بگذارید