املاک هومینگ

برای اجاره یک آپارتمان ۵۰ متری در دزفول چه بودجه‌ ای مورد نیاز است؟زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

  • صفحه اصلی
  • رهن و اجاره
  • برای اجاره یک آپارتمان ۵۰ متری در دزفول چه بودجه‌ ای مورد نیاز است؟زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه
اجاره آپارتمان دزفول

قیمت اجاره آپارتمان در دزفول مانند هر شهر دیگری وابسته به موقعیت قرارگیری ملک و مشخصات ساختمان تعیین می‌شود. جستجو برای یافتن آپارتمان ۵۰ متری در دزفول با توجه به متراژ بالای واحدهای موجود در بازار املاک کمی سخت به نظر می‌رسد. همچنین مبلغ اجاره آپارتمان در دزفول به نسبت دیگر شهرها مناسب به نظر می‌رسد که از همین رو انتخاب‌های فراوانی برای اجاره خانه‌خواهید داشت. تعداد خانه‌های ویلایی برای اجاره در دزفول از تعداد آپارتمان‌های آن بیشتر است. به همین دلیل برای جستجوی موارد مناسب اجاره آپارتمان در دزفول باید سطح شهر را به‌ دقت مورد بررسی قرار دهید.
به جهت آشنایی باقیمت‌های اجاره آپارتمان در دزفول سرفصل‌های زیر می‌توانند راهنمای خوبی باشند.

  •  اجاره آپارتمان در خیابان کشاورز
  •  آپارتمان‌های اجاره‌ای فرهنگ شهر
  •  موارد اجاره آپارتمان در اندیشه
  •  اجاره آپارتمان در بلوار ولیعصر
  •  اجاره آپارتمان در غرب دزفول

اجاره آپارتمان در خیابان کشاورز

خیابان کشاورز یکی از خیابان‌های مرکزی شهر دزفول است که دسترسی مناسبی به سایر نقاط شهر نیز دارد. متوسط قیمت اجاره آپارتمان در دزفول و خیابان کشاورز در حدود ۳۰ میلیون تومان رهن کامل برای واحدهای ۵۰ متری است. خیابان کشاورز از رودخانه تا مرکز شهر گسترده شده است. بنابراین خیابان‌های فرعی بسیاری برای سکونت دارد. واحدی ۷۵ متری و۲ ساله با کلیه امکانات در یکی از فرعی‌های خیابان کشاورز با مبلغ ۳۵ میلیون تومان آگهی شده است. ساختمان‌های تک‌واحدی به لحاظ آرامش و بهره‌مندی از کلیه امکانات ساختمان ارزش بالاتری برای خرید یا اجاره‌دارند. همچنین دارا بودن پارکینگ یکی از ویژگی‌های ارزشمند یک ساختمان است که به‌سادگی نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

خیابان کشاورز

آپارتمان‌های اجاره‌ای فرهنگ شهر

فرهنگ شهر یکی از محله‌های خوش‌نام شرقی شهر دزفول است که موارد متعددی باقیمت مناسب برای اجاره آپارتمان دارد. برای اجاره آپارتمان در دزفول و فرهنگ شهر با مساحت ۵۰ مترمربع باید بودجه‌ای در حدود ۳۰ میلیون تومان رهن کامل در اختیار داشته باشید.
فرهنگ شهر یکی از محله‌های وسیع شرقی است که خیابان‌های فرعی آن بانام فرهنگ و شماره‌های ۱ تا ۳۲ نام‌گذاری شده‌اند. واحدی ۸۰ متری با کلیه امکانات ازجمله تراس و پارکینگ در فرهنگ ۲۷ با ۵۵ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان آگهی شده است.
متوسط قیمت اجاره آپارتمان در دزفول و فرهنگ شهر برای واحدهای ۱۰۰ متری در حدود ۶۰ میلیون تومان رهن کامل است. این مبلغ در برخی خیابان‌های فرعی این منطقه کاهش پیدا می‌کند. بنابراین باکمی جستجو در میان فایل‌های املاک این منطقه می‌توانید مورد اجاره مناسب با بودجه خود را نیز بیابید.

اجاره آپارتمان در دزفول با قیمت مناسب را می‌توانید در محله‌های مرکزی شهر نیز جستجو کنید.

موارد اجاره آپارتمان در اندیشه

اجاره آپارتمان در دزفول و مناطق شمالی مانند کوی اندیشه از قیمت بالاتری نسبت به دیگر محله‌های شهر برخوردارند. اجاره آپارتمان ۵۰ متری در این منطقه با توجه به تعداد کم واحدهای با متراژ کم از دیگر موارد مشابه در محله‌های دیگر گران‌تر است. به ‌عنوان ‌مثال واحدی دوخوابه در کوی اندیشه با کلیه امکانات با مبلغ ۴۵ میلیون تومان برای رهن کامل آگهی شده است.
لازم به ذکر است بیشتر موارد اجاره آپارتمان در دزفول کمتر از ۱۰ سال از زمان ساخت آن‌ها می‌گذرد. ملک‌های مسکونی قدیمی در دزفول عموماً به‌صورت حیاط دار و ویلایی هستند. همچنین افزایش ساخت ‌و ساز در این شهر نیز ه نوساز بودن اکثر موارد اجاره آپارتمان در دزفول کمک کرده است.

اجاره آپارتمان در بلوار ولیعصر

بلوار وسیع ولیعصر مانند کمربندی ناحیه شرقی شهر را تحت تصرف خود درآورده است. ازجمله محله‌های معروف این بلوار می‌توان به فرهنگ شهر، بهاران، پیام و نگار اشاره کرد. متوسط قیمت اجاره آپارتمان در دزفول و بلوار ولیعصر نیز در حدود ۳۰ میلیون تومان برای واحدهای ۵۰ متری است. به ‌عنوان ‌مثال واحدی ۱۰۰ متری در بلوار گل‌ها نزدیک بلوار ولیعصر برای اجاره باقیمت ۶۰ میلیون تومان برای رهن کامل آگهی شده است.

اجاره آپارتمان در غرب دزفول

سمت غربی شهر دزفول در طرف دیگر رودخانه دز، محله‌های مسکونی بسیاری برای اجاره آپارتمان در دزفول است.

اندیشهمحله‌های معروف سمت غربی دزفول می‌توان به کوی حافظ، بهارستان و… اشاره کرد. قیمت اجاره آپارتمان در دزفول و محله‌های غربی آن می‌تواند افزایش چشمگیری داشته باشد. برای مثال واحدی ۱۰۵ متری در خیابان شریعتی با کلیه امکانات با ودیعه ۳۰ میلیون تومان و اجاره ماهیانه ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان آگهی شده است.

واحدهای اجاره آپارتمان در دزفول و محله‌های غربی رودخانه قیمت بالاتری نسبت به دیگر مناطق شهر دارند.

غرب دزفول

به‌منظور اجاره آپارتمان در دزفول می‌توانید با استفاده از امکانات سایت‌های اجاره املاک آنلاین به آخرین موارد اجاره و اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید. اکثر موارد اجاره آپارتمان در دزفول کمتر از ۱۰ سال پیش‌ساخته شده‌اند. به همین دلیل واحدهای آپارتمانی این شهر عموماً شیک بوده و از امکانات مناسبی نیز برخوردارند.
عموماً واحدهایی که پارکینگ ندارند باقیمت مناسب‌تری برای اجاره قرار داده می‌شوند بنابراین اگر خودرو شخصی در اختیار ندارید می‌توانید سراغ این موارد بروید. واحدهای غربی شهر در طرف دیگر رودخانه در از قیمت بالاتری برای اجاره برخوردارند. محله‌های مختلف در شهر دزفول از قیمت متفاوتی برای اجاره برخوردارند اما محله‌های مرکزی شهر باقیمت مناسبی برای اجاره قرار داده می‌شوند.

برچسب ها:
پیام بگذارید