املاک هومینگ

همه‌ چیز در مورد خرید خانه در نوشهرزمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

خرید خانه نوشهر

خرید خانه در نوشهر از با توجه به طبیعت زیبا و ساحلی نوشهر برای سکونت انتخاب مناسبی خواهد بود. قیمت خرید خانه در نوشهر با توجه به موقعیت قرارگیری ملک و زمان ساخت و امکانات خانه تعیین می‌شود.
برای خرید خانه می‌توانید علاوه بر مرکز شهر و محدوده شهری به مناطق حومه‌ای و آرام شهر نیز مراجعه کنید. طبیعت زیبای نوشهر و منظره دریای خزر به ‌علاوه آب ‌و هوای خوب، خانه‌های آن را بسیار ارزشمند کرده است.
محله‌های مختلفی در نوشهر برای خرید خانه ویلایی وجود دارد که بر اساس بودجه خود می‌توانید یکی از آن‌ها را برای سکونت انتخاب کنید. دسترسی به جنگل و ساحل دریا مزیتی است که ارزش خانه‌های ویلایی این شهر را بیش‌ازپیش بالا می‌برد. خانه‌های ویلایی نوشهر به سه دسته خانه‌های شهری ، ویلاهای ساحلی و ویلاهای جنگلی تقسیم می‌شود.
در ادامه سرفصل‌های زیر شمارا به یافتن مورد مناسب خرید خانه در نوشهر یاری می‌کند.

  • خرید خانه در نوشهر باقیمت ارزان
  •  خانه‌های مرکزی نوشهر باقیمت متوسط
  • خرید خانه‌های شیک و باکلاس نوشهر

خرید خانه در نوشهر باقیمت ارزان

به‌ منظور خرید خانه در نوشهر باقیمت مناسب و ارزان گزینه‌های بسیاری خواهید داشت که از میان خانه‌های شهرکی و قدمی شهر مورد مناسب را می‌توان یافت. متوسط قیمت هر مترمربع خانه ارزان ‌قیمت در محله‌های مختلف شهر نوشهر را می‌توان با مبلغی کمتر از ۲ میلیون تومان نیز خریداری کرد. البته این مبلغ شامل خانه‌های قدیمی یا بازسازی‌شده در حومه و حاشیه جنوبی شهر می‌شود.
مناطق و محله‌هایی مانند دهخدا برای خرید خانه در نوشهر گزینه‌های بهتری را در اختیارتان می‌گذارند. برای مثال خانه‌ای قدیمی ۲۸۰ متری در دهخدا باقیمت متری ۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان برای فروش آگهی شده است. متأسفانه خانه‌هایی با متراژ کوچک و زیر ۱۰۰متر به‌صورت ویلایی در این شهر به‌سختی یافت می‌شوند. بنابراین برای خرید خانه در نوشهر باقیمت ارزان باید سراغ ملک‌هایی باقیمت زیر ۱٫۵ میلیون تومان بروید.
خانه‌ها و ویلاهای شهرکی که در حاشیه شهر و حتی داخل محدوده شهر قرار دارند به دلیل اشتراکی بودن زمین اصلی قیمت مناسب‌تری برای فروش دارند. خرید خانه در شهرک‌های مختلف از امکانات مانند امنیت بالا، حضور نگهبان، فضای سبز ، زمین‌بازی کودکان و … برخوردارند.

خانه ارزان قیمت در نوشهر

یکی از گزینه‌های خرید خانه در نوشهر باقیمت ارزان مراجعه به خانه‌های شهرکی و ویلایی حاشیه شهر است که از قیمت پایین‌تری برای فروش برخوردارند.

خانه‌های مرکزی نوشهر باقیمت متوسط

یکی از محله‌های خوب برای خرید خانه در نوشهر با قیمت متوسط خیابان عدالت و خیابان شهید قدرتی است. در این محله‌ها متوسط قیمت خانه در نوشهر به مبلغ ۲٫۵ تا ۳٫۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع می‌رسد. لازم به ذکر است که مبالغ ذکرشده برای خانه‌های ویلایی قدیمی و بالای ۲۰ سال ساخت است. برای مثال خانه‌ای ۴۵۰ متری در خیابان عدالت باقیمت ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. بالاترین قیمت خرید خانه در نوشهر و این محله‌ها به مبلغ ۷ میلیون تومان برای هر مترمربع خواهد رسید . بنابراین برای خرید خانه در نوشهر و محله عدالت باید زمان بیشتری را برای یافتن خانه‌هایی باقیمت مناسب صرف کنید.

خانه با قیمت متوسط در نوشهر

ازجمله محله‌های خوش‌نام شمال غربی شهر برای خرید خانه می‌توان به محله بهارستان اشاره کرد. متوسط قیمت خرید خانه در نوشهر و بهارستان در حدود ۳ تا ۳٫۵ میلیون تومان برای هر مترمربع است. برای مثال خانه‌ای ۳۵۰ متری در این منطقه برای فروش با کلیه امکانات و بسیار شیک باقیمت ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان آگهی شده است. خانه‌های بسیار شیکی در این منطقه با امکاناتی نظیر آلاچیق و محوطه‌سازی برای فروش وجود دارند.

خرید خانه در نوشهر و محله‌های مرکزی آن به دلیل دسترسی مناسبی که به سایر نقاط شهر دارند، محله‌های مسکونی خوبی را تشکیل می‌دهند.

خرید خانه‌های شیک و باکلاس نوشهر

خانه‌های ویلایی در شهرک‌های جنگلی و در کنار ساحل در نوشهر ازجمله محل‌های گران‌قیمت برای خرید خانه در نوشهر هستند. ویلاهای جنگلی حاشیه و حومه نوشهر که در شهرک قرار دارند از قیمتی در حدود ۵ میلیون تومان برای هر مترمربع برخوردارند. اکثر ویلاهایی ازاین‌دست دارای امکاناتی چون استخر دار، روف گاردن، محوطه فضای سبز، آلاچیق و … است.

خانه شیک در نوشهر

به دلیل موقعیت قرارگیری نوشهر که بیشتر مساحت شمالی در کناره ساحل قرار دارد، فضای زیادی برای ساخت خانه‌های ساحلی ایجاد می‌کند. بنابراین انتخاب‌های فراوانی برای خرید خانه در نوشهر در نزدیکی دریا یا منظره دریا وجود دارد. برای مثال ویلایی ۲۰۰ متری و نوساز در جاده ساحلی حومه نوشهر باقیمت ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای فروش با کلیه امکانات آگهی شده است.
خرید خانه در نوشهر با طبیعت زیبایی ازجمله دریا و جنگل به نظر رؤیایی می‌رسد. برای جستجوی خانه در نوشهر می‌توانید با توجه به میزان بودجه خود خانه موردنظر را بیابید. خانه‌های بورژوایی و شیک در نوشهر تعداد بالایی دارند که از قیمت قابل‌توجهی نیز برخوردارند. در حاشیه نوشهر محله‌های خوب و مناطق مسکونی بسیار زیبایی وجود دارند که می‌توان خانه‌های قدیمی باقیمت مناسب را در آن جستجو کنید.
محله‌های مرکزی برای خرید خانه در نوشهر به دلیل دسترسی مناسبی که به امکانات شهری از قبیل مراکز تجاری و فرهنگی شهر دارند، مناطق مسکونی خوبی را تشکیل می‌دهند. شهرک‌های مسکونی با امکانات بی‌نظیر زیادی نیز در محدوده شهری و در حاشیه‌های ساحلی و جنگلی وجود دارند که باقیمت‌های متفاوتی برای فروش گذاشته می‌شوند.

برچسب ها:
پیام بگذارید