املاک هومینگ

همه ‌چیز در مورد خرید و فروش خانه در شهر نکا مازندرانزمان تقریبی مطالعه: 4 دقیقه

خرید و فروش خانه در نکا

به‌ منظور خرید خانه در نکا، آشنایی با جغرافیا و محله‌های مختلف آن می‌تواند بسیار راهگشا باشد. بازار فروش خانه در نکا با توجه به آب ‌و هوای دلپذیر و مجاورت با شهر ساری همیشه مشتریان خود را دارد. بسیاری برای خرید ویلا یا آپارتمان شهر نکا را با توجه به جاذبه‌های خاص آن اعم از آب‌ معدنی قر مرض، دریاچه استخر پشت، منطقه هزارجریب، غار باستانی کمیشان، برج آرامگاهی امامزاده عبدالله و جنگل‌های نکا انتخاب می‌کنند.
جنگل‌های نکا در استان مازندران طبیعت بکر و زیبایی را برای این شهر به ارمغان آورده است. قیمت‌های خرید و فروش خانه در نکا با توجه به موقعیت قرارگیری ملک و امکانات آن تعیین می‌شود. شهر نکا با بیش از ۱۱۰ هزار نفر ساکن یکی از شهرستان‌های آرام و کم‌جمعیت در خطه شمال است که برای سکونت می‌تواند انتخاب خوبی باشد. همچنین قیمت مناسب خرید خانه در نکا از دیگر عواملی است که برای خرید خانه در این شهر زیبا می‌تواند وسوسه کننده باشد.
در ادامه با سرفصل‌های زیر به بررسی قیمت خرید خانه در نکا و موارد مهم آن می‌پردازیم:

  • قیمت فروش خانه در نکا
  • قیمت خرید آپارتمان در نکا

قیمت فروش خانه در نکا

به‌منظور آشنایی با قیمت فروش خانه در نکا به بررسی موارد خرید خانه در نکا می‌پردازیم :
خیابان آرامگاه یکی از بزرگ‌ترین خیابان‌های اصلی شهر نکا است. در این خیابان می‌توانید با متری ۶۰۰ هزار تومان هم ، خانه ویلایی متناسب با بودجه خود را خریداری کنید. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ۱۶۸ متری برای فروش خانه در نکا و خیابان آرامگاه با کلیه امکانات و قیمت کل ۱۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. یکی از موارد مهم در خرید خانه در نکا سنددار بودن ملک است که مالک باید اجازه انتقال سند رسمی به شما را داشته باشد. با توجه به وسعت این خیابان می‌توان انتظار داشت که نواحی خاصی از آن قیمت خانه بسیار بیشتر ازآنچه گفته شد داشته باشد. فرعی‌های شهدا در این خیابان از قیمت بیشتری برای خرید خانه در نکا برخوردارند تا جایی که خانه‌های قدیمی آن باقیمت ۲ میلیون تومان برای هر مترمربع معامله می‌شوند.
در حومه شهر با توجه به جاذبه‌های طبیعی موجود در آن نیز می‌توان برای خرید خانه در نکا اقدام کرد. جنگل‌های نکا و چشمه آب ‌معدنی به‌اندازه کافی جذابیت برای خرید خانه ویلایی در اطراف شهر را فراهم می‌کنند. قیمت خرید خانه در نکا و حومه آن بسیار مناسب و در برخی از مناطق حتی به متری ۳۰۰ هزار تومان نیز می‌رسد. به‌عنوان‌مثال خانه‌ای ۲۶۴ متری و حیاط دار در روستای طوسکلا با کلیه امکانات برای فروش باقیمت ۹۵ میلیون تومان آگهی شده است.
ازجمله مناطق حومه شهر که می‌توانید برای خرید خانه در نکا باقیمت مناسب در آن اقدام کنید، منطقه اطرب است. این روستا که هم از لحاظ تاریخی و هم ‌مذهبی مورد توجه گردشگران منطقه قرار می‌گیرد، خانه‌های نوساز خود را با قیمت مناسبی به فروش می‌رساند. قیمت فروش خانه در نکا و منطقه اطرب برای خانه‌های نوساز در حدود ۱ میلیون تومان برای هر مترمربع است.

فروش خانه در نکا

خیابان ماکروویو یکی از بالاترین قیمت‌های فروش خانه در نکا را به خود اختصاص داده است. متوسط قیمت خرید خانه در نکا و خیابان ماکروویو در حدود ۲ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. برای مثال خانه‌ای ۳۵۰ متری دوطبقه در این محدوده باقیمت ۷۰۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.
در روستای قلعه سر از توابع شهر نکا نیز می‌توانید برای خرید خانه در نکا باقیمت مناسب اقدام کنید. خانه‌های ویلایی ۱۰ تا ۱۵ ساله این منطقه باقیمت ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر مترمربع به فروش می‌رسند. به‌ عنوان ‌مثال خانه‌ای ۲۰۰ متری در این منطقه با کلیه امکانات و قیمت ۸۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

به ‌منظور خرید خانه در نکا باقیمت مناسب می‌توانید جستجوی خود را به سمت طبیعت زیبای حومه شهر نیز هدایت کنید.

قیمت خرید آپارتمان در نکا

قیمت خرید آپارتمان در نکا از محدوده بسته‌ای ندارد و بسیار متغیر است. با این ‌وجود متوسط قیمت خرید خانه در نکا به‌ صورت آپارتمان‌های چندساله در حدود ۱٫۵ تا ۳ میلیون تومان برای هر مترمربع در سطح شهر است.
به‌عنوان‌مثال واحدی ۱۲۸ متری و ۱۰ ساله در مرکز شهر و کوچه پاسگاه برای فروش با کلیه امکانات و قیمت ۲۱۲ میلیون تومان آگهی شده است. البته قیمت فروش خانه در نکا و محله‌های مرکزی آن با شرایط فوق در حدود متری ۲ میلیون تومان است.
آپارتمان‌های نوساز خیابان شهرداری نکا برای فروش قیمتی در حدود متری ۳ میلیون تومان دارند. به ‌عنوان ‌مثال واحدی نوساز و ۱۴۷ متری که بسیار شیک و مجهز نیز هست در این منطقه باقیمت ۴۲۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.
برای خرید آپارتمان نوساز در نکا و خیابان جمهوری به بودجه‌ای در حدود ۲٫۵ تا ۳ میلیون تومان برای هر مترمربع نیاز خواهید داشت. فروش خانه در نکا و خیابان جمهوری به‌صورت واحدهایی با متراژ متوسط ۱۰۰ مربع صورت می‌گیرد. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ۹۰ متری نوساز در نزدیکی خیابان اصلی با کلیه امکانات و قیمت ۲۵۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.
میان امام حسین نیز برای خرید خانه در نکا و محله‌های شمالی آن با توجه به دسترسی مناسبی که دارد ، می‌تواند انتخاب خوبی باشد. متوسط قیمت خرید آپارتمان در میدان امام حسین در حدود ۲٫۵ میلین تومان است. اما باکمی جستجو می‌توان واحدهای ارزان‌تری را نیز در این منطقه پیدا کرد. برای مثال آپارتمان تقریباً نوساز ۹۴ متری در این محله باقیمت ۲۱۲ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

فروش خانه در نکا به‌صورت آپارتمان قیمت ثابت و قابل پیش‌بینی ندارد. بنابراین می‌توانید جستجوی خود را بر اساس بودجه در سطح شهر گسترش دهید.

خرید آپارتمان در نکا

خرید خانه در نکا با توجه به طبیعت بکر و زیبای آن و جاذبه‌های گردشگری فراوانی که دارد انتخاب شایسته‌ای خواهد بود. قیمت مناسب خریدوفروش خانه در نکا از دیگر عواملی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. در بسیاری از محله‌های مرکزی شهر به دلیل افزایش ساخت‌وساز آپارتمانی خانه‌هایی ویلایی قدیمی را می‌توان برای فروش یافت. خانه‌های ویلایی در طبیعت بکر و سرسبز شهر نکا را می‌توان در حومه این شهر و روستاهای اطراف آن نیز باقیمت مناسب جستجو کرد. آپارتمان‌های مرکزی شهر عموماً مساحتی بیش از ۱۰۰ مترمربع دارند که قیمت خرید خانه در نکا را بدین ترتیب افزایش می‌دهد. اما باکمی جستجو در میان فایل‌های املاک می‌توانید مناطق ارزان‌قیمتی را برای خرید آپارتمان در شهر بیابید.

برچسب ها:
پیام بگذارید