بهترین محله‌ های خرمشهر برای اجاره خانه

اجاره خانه در خرمشهر

به ‌منظور اجاره خانه در خرمشهر آشنایی با محله‌های مختلف آن برای جستجوی بهتر خانه راه گشا باشد. خرمشهر از محله‌های مختلف مسکونی تشکیل‌ شده است که در منطقه مرکزی شهر تجمع بیشتری دارند. خانه‌های ویلایی خرمشهر عموماً بالای ۱۰۰ مترمربع مساحت دارند. اما با کمی جستجو می‌توان خانه خای ارزان‌تر با متراژ کمتر را نیز پیدا کرد.

جستجو برای اجاره خانه و آپارتمان در هومینگ

به‌منظور یافتن بهترین محله‌های خرمشهر برای سکونت علاوه بر تحقیقات میدانی می‌توانید از اینترنت نیز بهره ببرید. با جستجویی ساده در میان سایت‌های اجاره املاک آنلاین، از آخرین تغییرات اجاره خانه در خرمشهر مطلع شوید. خانه‌های ویلایی خرمشهر بر اساس متراژ، سن بنا و امکاناتی که در اختیار مستأجران قرار می‌دهند، قیمت‌گذاری می‌شوند. لازم به ذکر است که عبور رودخانه کارون از مرکز شهر آن را به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم کرده است.
با سرفصل‌های زیر به بررسی موارد اجاره خانه در خرمشهر و محله‌های خوش‌نام آن برای سکونت می‌پردازیم:

  • اجاره خانه در کوی طالقانی
  •  خانه‌های ویلایی خیابان نقدی
  •  اجاره خانه در خیابان فردوسی
  •  خانه‌های اجاره‌ای محله کوتشیخ
  •  اجاره خانه در خیابان مولوی خرمشهر

اجاره خانه در کوی طالقانی

کوی طالقانی یکی از محله‌های شمالی شهر است که برای سکونت منطقه مناسبی است و موارد متعددی برای اجاره خانه در خرمشهر دارد. متوسط قیمت اجاره خانه در خرمشهر و کوی طالقانی در حدود ۶۰ میلیون تومان رهن کامل به ازای هر ۱۰۰ مترمربع خانه ویلایی است. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ۱۳۰ متری بازسازی‌ شده در این منطقه با دسترسی عالی به مدرسه و مراکز خرید محلی با قیمت ۶۰ میلیون تومان ودیعه و اجاره ۱۰۰ هزار تومان ماهیانه آگهی شده است. درصورتی‌که از بودجه کمتری برای ودیعه به‌منظور اجاره خانه در خرمشهر برخوردارید می‌توانید به موارد ودیعه کمتر نیز مراجعه کنید. مثلاً خانه‌ای ۱۱۵ متری و بازسازی ‌شده در این منطقه با ۳۰ میلیون تومان ودیعه و اجاره ۸۰۰ هزارتومانی برای اجاره آگهی شده است.

اجاره آپارتمان در خرمشهر

اجاره آپارتمان در خرمشهر

خانه‌های ویلایی خیابان نقدی

خیابان نقدی در شمال رودخانه و خیابان‌های فرعی اطراف آن نیز برای سکونت محله مناسبی را تشکیل داده است. در این منطقه نیز برای اجاره خانه در خرمشهر نیاز به بودجه ۶۰ میلیون تومانی خواهید داشت. به ‌عنوان ‌مثال خانه‌ای ۱۰۴ متری و ۵ ساله با کلیه امکانات با ودیعه ۶۰ میلیون تومان و اجاره ۱۰۰ هزارتومانی برای اجاره آگهی شده است.

خانه‌های خرمشهر پس از جنگ سال‌های بسیاری را صرف بازسازی و نوسازی خود کردند، تا برای سکونت و اجاره خانه در خرمشهر مهیا شوند.

اجاره خانه در خیابان فردوسی

خیابان فردوسی یکی از خیابان‌های اصلی شهر و مناطق نزدیک به رودخانه است که منطقه گسترده مسکونی را در برمی‌گیرد. متوسط اجاره خانه در خرمشهر و خیابان فردوسی در حدود ۴۰ میلیون تومان رهن کامل به ازای هر ۱۰۰ مترمربع است. خانه‌ای ۱۱۰ متری و ۳ ساله در این منطقه با کلیه امکانات با ۴۱ میلیون تومان برای رهن کامل آگهی شده است. این محله همچنین دسترسی بسیار خوبی به مراکز خرید و تجاری مرکزی شهر دارد.

اجاره خانه ویلایی در خرمشهر

اجاره خانه ویلایی در خرمشهر

خانه‌های اجاره‌ای محله کوتشیخ

از جمله محله‌های جنوبی رودخانه می‌توان به محله کوتشیخ اشاره کرد که از مناطق مسکونی و قدیمی شهر است. این منطقه در حاشیه جنوبی رود کارون در خرمشهر به بازسازی خانه‌های تخریب ‌شده در زمان جنگ پرداخته که در این زمینه موفق نیز بوده است.
به ‌منظور اجاره خانه در خرمشهر و محله کوتشیخ نیاز به حداقل ۳۰ میلیون تومان ودیعه خواهید داشته به‌ عنوان ‌مثال خانه‌ای ۳۳۰ متری و ۳ ساله در این منطقه با مبلغ ۷۰ میلیون تومان برای رهن کامل آگهی شده است. بنابراین برای یافتن خانه‌ای ارزان‌تر می‌توانید باکمی جستجو برای یافتن خانه‌های کوچک‌تر نیز اقدام کنید.

اجاره خانه در خیابان مولوی خرمشهر

خیابان مولوی ازجمله محله‌های حاشیه غربی شهر است که از میدان مقبل تا بلوار رجایی امتداد دارد. قیمت اجاره خانه در خرمشهر و خیابان مولوی کاهش چشمگیری دارد که می‌توان آن را برای اجاره ملک ارزان پیشنهاد کرد. به‌عنوان‌مثال خانه‌ای ۱۲۰ متری و حیاط دار در این محله باقیمت ۳۰ میلیون تومان ودیعه و اجاره ۳۰۰ هزارتومانی آگهی شده است. در این منطقه حتی خانه‌ای با ۲۲۰ مترمربع مساحت و کلیه امکانات را با ۱۵ میلیون تومان ودیعه و اجاره ۵۰۰ هزارتومانی می‌توان اجاره کرد.

موارد اجاره خانه در خرمشهر به دلیل عبور رودخانه کارون از میانه شهر به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌شوند.

محله های خرمشهر برای اجاره خانه

محله های خرمشهر برای اجاره خانه

خانه ویلایی در سطح خرمشهر برای اجاره باقیمت مناسب زیاد است، بنابراین باید ابتدا محله و منطقه‌ای که تمایل به سکونت در آن دارید را پیدا کنید. یکی از مواردی که می‌تواند در این زمینه راه گشا باشد میزان امکانات شهری در محله و میزان هزینه اجاره است. با استفاده از این دو مورد می‌توانید خانه موردنظر خود را با متراژ دلخواه پیداکرده و در آن ساکن شوید. خرمشهر به دلیل موقعیت جغرافیایی خود و قرارگیری رودخانه کارون در مرکز شهر به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم ‌شده است. پس اولین گام برای اجاره خانه در خرمشهر می‌تواند تعیین سکونت دریکی از این دو قسمت باشد. هر دو قسمت شمالی و جنوبی شهر دارای محله‌های خوب و خوش‌نامی هستند که قیمت‌های متفاوتی برای اجاره خانه در خرمشهر دارند. عموماً خانه‌های ویلایی شمالی به نسبت مشابه جنوبی خود از قیمت بیشتری برخوردار است.

در این مقاله درباره بهترین محله‌های خرمشهر برای رهن و اجاره صحبت کردیم. چنانچه اطلاعاتی درباره محله‌های این شهر می‌دانید، آن را برای ما در قسمت دیدگاه بنویسید.

به این مقاله از هومگ چه امتیازی می‌دهید؟

برچسب ها:
پیام بگذارید