برای اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس چه مواردی را باید بدانیم؟

اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس

به ‌منظور اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس، ابتدا باید میزان بودجه در اختیار خود و تعداد نفراتی که قرار است با هم سکونت کنید را در نظر بگیرید. عموماً خانه‌هایی که برای اجاره به دانشجویان انتخاب می‌شوند از قیمتی ارزان‌تر از دیگر موارد مشابه برخوردارند.
با توجه به بالا بودن قیمت اجاره ملک مسکونی در بندرعباس بهتر است که با افزایش بودجه ودیعه خود امکان یافتن موارد مناسب‌تری را داشته باشید. بنابراین بهترین گزینه برای اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس خانه‌های ارزان یا با قیمت مناسب است.
در ادامه با سرفصل‌های زیر به بررسی موارد اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس می‌پردازیم:

  • اجاره خانه در خیابان رسالت
  • خانه دانشجویی در طلابند
  • مسکن مهر بندرعباس
  • شهرک پیامبر اعظم
  • خانه‌های نیایش
  • محله چهار راه خانه نان

اجاره خانه در خیابان رسالت

خیابان رسالت یکی از محله‌های خوش‌نام و خوب بندرعباس است که قیمت اجاره آپارتمان در آن به دلیل سازه‌های شیک خود، بالاتر از دیگر قسمت‌های شهر است. این خیابان از مرکز شهر تا نزدیکی ساحل دریا ادامه دارد و به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود.
حداقل قیمت اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس و خیابان رسالت در حدود ۱ میلیون تومان اجاره ماهیانه است. به ‌عنوان‌ مثال آپارتمانی ۶۰ متری در رسالت شمالی، با ودیعه ۱۰ میلیون تومانی و اجاره ۶۵۰ هزارتومانی آگهی شده است. موارد اجاره با چنین قیمتی معمولاً در این خیابان کم هستند اما در صورت جستجوی دقیق پیدا می‌شوند.

خانه دانشجویی در بندرعباس

خانه دانشجویی در طلابند

محله طلابند از محله‌های مرکزی بندرعباس است که دسترسی خوبی به دیگر مناطق شهر دارد. در این محله می‌توانید موارد مناسبی برای اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس را بیابید. به ‌عنوان‌ مثال آپارتمانی ۶۰ متری و یک‌ خوابه در این محله با ودیعه ۱۷ میلیون تومانی و اجاره ۲۰ هزار تومان آگهی شده است. با جستجوی بیشتر می‌توانید در این خیابان موارد اجاره مناسب‌تری را نیز بیابید.

مسکن مهر بندر عباس

موارد بسیاری برای اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس و مسکن مهر باقیمت مناسب وجود دارد. متوسط قیمت اجاره ماهیانه در مسکن مهر حدود ۸۰۰ هزار تومان است. شهرک‌های بسیاری چون پل خواجو، سه‌راه برق، لاوان و… امکان انتخاب بهینه را به شما می‌دهد. به‌ عنوان‌ مثال آپارتمانی ۷۵ متری با کلیه امکانات با ودیعه ۱۰ میلیون تومان و اجاره ۵۰۰ هزارتومانی آگهی شده است.

به‌منظور اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس می‌توانید از میان شهرک‌های مسکن مهر مورد مناسب را با قیمت ارزان اجاره کنید.

مسکن مهر

شهرک پیامبر اعظم

برای اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس با قیمت مناسب و ارزان می‌توانید به این خیابان نیز مراجعه کنید. متوسط اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس و خیابان پیامبر اعظم در حدود ۶۰۰ هزار تومان به ازای هر ماه است. به‌عنوان‌مثال آپارتمان ۷۰ متری و شیک با کلیه امکانات در خیابان پیامبر اعظم با ودیعه ۵ میلیون تومان و اجاره ۴۰۰ هزارتومانی آگهی شده است. شهرک پیامبر اعظم در واقع در حومه شمال غربی شهر بندرعباس قرارگرفته و برای افرادی که دارای وسیله نقلیه شخصی هستند مناسب است.

خانه‌های نیایش

نیایش نیز از دیگر مناطقی است که می‌توانید به جستجوی اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس بپردازید. این محله در نزدیک بلوار امام حسین در شمال شهر بندرعباس برای سکونت دانشجویان محلی مناسب است. متوسط قیمت اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس و نیایش در حدود ۱ میلیون تومان اجاره ماهیانه است. به‌ عنوان‌ مثال آپارتمانی ۱۰۰ متری در این محله با ۹ میلیون تومان ودیعه و ۷۰۰ هزار تومان اجاره ماهیانه آگهی شده است.

اجاره آپارتمان دانشجویی

محله چهار راه خانه نان

این محله نیز از دیگر محله‌های مرکزی شهر است که برای اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس می‌تواند گزینه مناسبی باشد. در محله چهار راه خانه نان می‌توانید آپارتمانی ۶۲ متری را با ۸ میلیون تومان ودیعه و اجاره ۷۰۰ هزارتومانی تهیه کنید. چنانچه وقت بیشتری برای جستجوی اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس و محله چهار راه خانه نان صرف کنید، موارد مناسب‌تری را نیز خواهید یافت.

برای اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس چنانچه توان پرداخت اجاره ماهیانه زیاد را ندارید، با افزایش میزان ودیعه خود می‌توانید موارد بهتری را بیابید.

اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس

شهر بندرعباس با تعداد زیادی دانشگاه در خود، امکان تحصیلات عالی را برای بسیاری از جوانان ایجاد کرده است. برای اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس انتخاب‌های متعددی در سطح شهر و حومه آن خواهید داشت. برای جستجوی اجاره خانه دانشجویی در بندرعباس باقیمت مناسب علاوه بر مراجعه حضوری با کمک گرفتن از سایت‌های معتبر اجاره املاک آنلاین نیز می‌توانید انتخاب‌های متعددی داشته باشید.
خانه‌های مسکن مهر نیز می‌توانند انتخاب بهینه‌ای با توجه به قیمت مناسب اجاره آن‌ها برای دانشجویان باشند. خوشبختانه تعداد شهرک‌های مسکن مهر امکان انتخاب مناسب از بین آن‌ها را برای سکونت فراهم کرده‌اند. همچنین دانشجویانی که نیاز به اقامت چند روز در هفته دارند می‌توانند از میان آپارتمان‌های با اجاره روزانه مسکن موردنیاز خود را به‌صورت موقت اجاره کنند.

برچسب ها:
پیام بگذارید