همه‌ چیز در مورد اجاره خانه دانشجویی در بوشهر

خانه های بوشهر

برای اجاره خانه دانشجویی بهتر است سراغ موارد اجاره خانه باقیمت مناسب و ویژه دانشجویان برویم. بوشهر شهر ساحلی جنوبی ایران با مردم خونگرم و مهمان‌نواز خود برای اجاره خانه دانشجویی موارد مناسبی دارد. به ‌منظور اجاره خانه دانشجویی در بوشهر به دو روش می‌توان اقدام کرد:

۱- اجاره سوئیت‌های کوچک و ارزان‌قیمت به‌صورت فردی

۲- اجاره خانه‌های بزرگ به‌صورت گروهی

در هر دو مورد بهتر است که صاحب ‌ملک را ازنظر تعداد افراد ساکن و دانشجو بودن مطلع سازید. همچنین برای اجاره خانه دانشجویی در بوشهر با قیمت ارزان می‌توانید سراغ خانه‌های قدیمی یا بازسازی‌شده نیز بروید. لازم به ذکر است که عموماً خانه‌های نزدیک به دانشگاه از مبلغ بالاتری نسبت به اجاره متوسط منطقه برخوردارند. همچنین واحدهای زیر همکف باقیمت‌هایی ارزان و مناسب برای سکونت دانشجویان اجاره داده می‌شوند.
در ادامه با سرفصل‌های زیر به بررسی موارد اجاره خانه دانشجویی در بوشهر و قیمت‌های آن می‌پردازیم.

  •  اجاره روزانه خانه مبله در بوشهر
  •  خانه‌های اجاره‌ای در عالی شهر
  •  اجاره خانه در محله بهمنی
  •  اجاره خانه دانشجویی در باغ زهرا
  •  خانه‌های دانشجویی خیابان سنگی

جستجوی ملک در سایت هومینگ

اجاره روزانه خانه مبله در بوشهر

برای افرادی که در شهرهای مجاور بوشهر سکونت دارند اجاره روزانه خانه مبله در بوشهر به‌منظور سکونت دانشجویان می‌تواند مورد مناسبی باشد. بنابراین برای اجاره خانه دانشجویی در بوشهر به‌صورت موقت یا چند روز در هفته می‌توانید به آگهی‌های خانه مبله در بوشهر نیز مراجعه کنید. متوسط قیمت اجاره روزانه یک واحد مبله در بوشهر حدود ۱۰۰ هزار تومان است که در روزهای عادی و به‌صورت ثابت از این مبلغ کاسته می‌شود. لازم به ذکر است که در چنین موارد نیاز به هزینه برای وسایل و ضروریات زندگی نیست و تمامی مایحتاج در اختیارتان قرار می‌گیرد.

اجاره روزانه خانه در بوشهر

اجاره روزانه خانه در بوشهر

خانه‌های اجاره‌ای در عالی شهر

عالی شهر یکی از شهرک‌های شرقی بوشهر است که با توجه به رشد سریع ساخت‌ و ساز در این منطقه به محله مناسبی برای سکونت تبدیل ‌شده است. متوسط قیمت اجاره خانه دانشجویی در بوشهر و عالی شهر پایین بوده و از مناطق ارزان‌قیمت شهر محسوب می‌شود. به‌ عنوان‌ مثال واحدی ۲ خوابه و ۹۰ متری در فاز ۲ عالی شهر با ودیعه ۶ میلیون تومان و اجاره ماهیانه ۶۰۰ هزارتومانی آگهی شده است.

یکی از روش‌های اجاره خانه دانشجویی در بوشهر به‌صورت موقت اجاره واحد مبله به‌صورت روزانه است که در بوشهر به تعداد زیاد باقیمت‌های مختلف ارائه می‌شوند.

اجاره خانه در محله بهمنی

محله بهمنی یکی از محله‌های خوش‌نام و شرقی شهر است که در مجاورت فرودگاه قرارگرفته است. متوسط قیمت اجاره خانه دانشجویی در بوشهر و محله بهمنی در مناطق مختلف آن در حدود ۳۰ میلیون تومان رهن کامل است. به‌عنوان‌مثال خانه‌ای دوخوابه و ۸۰ متری در این محله برای رهن کامل با مبلغ ۳۰ میلیون تومان آگهی شده است. بهتر است برای اجاره خانه دانشجویی در بوشهر و محله بهمنی به‌صورت حضوری به بررسی مناطق مختلف آن ازلحاظ دسترسی به مراکز خرید و امکانات رفاهی بپردازید.

اجاره خانه دانشجویی در بوشهر

اجاره خانه دانشجویی در بوشهر

اجاره خانه دانشجویی در باغ زهرا

برای اجاره خانه دانشجویی یکی از بهترین محله‌های بوشهر که می‌توان به آن مراجعه کرد، محله باغ زهرا است. این منطقه علاوه بر سازه‌های لوس خود از امکانات و دسترسی خوبی نیز به سایر مناطق شهر برخوردار است. به‌منظور اجاره خانه دانشجویی در بوشهر و محله باغ زهرا باید کمی بیشتر هزینه کنید. به‌ عنوان ‌مثال واحدی ۱۰۰ متری شیک با کلیه امکانات برای دانشجویان با ودیعه ۱۴ میلیون تومان و اجاره ماهیانه ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان آگهی شده است.

خانه‌های دانشجویی خیابان سنگی

خیابان سنگی یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین خیابان‌های مرکزی شهر است که برای اجاره خانه دانشجویی در بوشهر از مبلغ بالایی نیز برخوردار است. به‌منظور اجاره خانه دانشجویی در بوشهر و خیابان سنگی بهتر است که مبلغ ودیعه خود را تا جای ممکن افزایش داده تا مجبور به پرداخت اجاره‌ بهای بالای این منطقه نشوید. محله سنگی یکی از خوش‌نام‌ترین محله‌های شهر است که در قسمت مرکزی آن دسترسی به تمام نقاط شهر را میسر می‌کند. واحدی ۸۰ متری و نوساز در این منطقه با کلیه امکانات برای اجاره به‌صورت رهن کامل با ۸۰ میلیون تومان آگهی شده است.

موارد اجاره خانه دانشجویی در بوشهر را بهتر است، در ماه‌های پایانی تابستان که بازار مسکن در این زمان از رونقی خوبی برخوردار است، جستجو کنید.

اجاره آپارتمان دانشجویی در بوشهر

اجاره آپارتمان دانشجویی در بوشهر

در بوشهر محله‌های مختلف مسکونی وجود دارد که برای اجاره خانه دانشجویی در بوشهر مکان مناسبی هستند. با توجه به افزایش هزینه‌های اجاره مسکن در ماه‌های گذشته مبالغ اجاره به‌صورت چشمگیری رشد داشته است. یکی از راه‌حل‌های صرفه‌جویی در این هزینه اجاره منزل به‌صورت گروهی با افراد مورد اعتماد است. از دیگر روش‌های مؤثر در این زمینه بالا بردن مبلغ ودیعه و رهن کامل ملک است که شما را از پرداخت اجاره‌بهای بالای ماهانه بی‌نیاز می‌کند. شهرک عالی شهر ازجمله شهرک‌های حومه شهر بوده به‌سرعت جایگاه خود را در بوشهر به دست آورده و برای اجاره خانه دانشجویی در بوشهر مورد مناسبی خواهد بود. برای اجاره خانه دانشجویی در بوشهر می‌توانید از طریق سایت‌های اجاره املاک معتبر آگهی‌های مربوطه و قیمت‌های آن را به‌صورت آنلاین مشاهده کنید. واحدهای زیر همکف یا اشتراکی نیز می‌تواند گزینه دیگری برای اجاره خانه دانشجویی در بوشهر باقیمت مناسب باشد.

 

کاربر گرامی؛ سایت هومینگ در حال حاضر در شهر بوشهر نماینده فعال ندارد. لطفا اگر ساکن بوشهر هستید و اطلاعات مفیدی برای کاربران هومینگ دارید؛ در بخش نظرات این مقاله دیدگاه ارزشمند خود را اعلام کنید.

برچسب ها:
پیام بگذارید