برای راه اندازی فروشگاه لباس در کدام خیابان بوشهر مغازه اجاره کنیم؟

اجاره مغازه در بوشهر

به ‌منظور اجاره مغازه در بوشهر برای راه‌اندازی فروشگاه لباس بهتر است ابتدا با بازارهای اصلی پوشاک شهر و مناطق پرتردد آن آشنا شوید. یکی از بهترین انتخاب‌های برای اجاره مغازه در بوشهر از میان خیابان‌های اصلی شهر است که روزانه افراد زیادی از آن عبور می‌کنند. بازارها ، پاساژها و مراکز خرید نیز از دیگر مکان‌هایی است که می‌توانید برای راه‌اندازی کسب ‌وکار جدید به آن فکر کنید. برخی از بازارهای سنتی شهر ازجمله ماهی‌فروش‌ها و صفا برای راه‌اندازی فروشگاه لباس مناسب نیستند، بنابراین از لیست جستجوی خود آن‌ها را حذف می‌کنیم. علاوه بر آن پاتوق‌های آخر هفته و مغازه‌های نزدیک به مراکز تفریحی نیز می‌تواند برای راه‌اندازی کسب‌وکار محل خوبی باشد.
در ادامه با سرفصل‌های زیر به بررسی موارد اجاره مغازه در بوشهر برای راه‌اندازی فروشگاه لباس می‌رویم.

  •  اجاره مغازه در مجتمع تجاری زیتون
  • مجتمع تجاری هوم کورت آدیداس
  • اجاره مغازه در مجتمع تجاری نادر
  • مغازه‌های مجتمع تجاری ملت
  • اجاره مغازه در مجتمع‌های تجاری محلی

اجاره مغازه در مجتمع تجاری زیتون

مجتمع تجاری زیتون بزرگ‌ترین مرکز خرید شهر است که در چند طبقه انواع کالاهای مورد نیاز را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مجتمع تجاری زیتون از اولین مراکز خرید مدرن و شیک بوشهر است که در مجاورت آن مجتمع تفریحی‌ای هم وجود دارد. متوسط قیمت اجاره مغازه در بوشهر و مجتمع زیتون برای رهن کامل مغازه ۱۵ متری در حدود ۵۵ میلیون تومان است. به ‌عنوان ‌مثال مغازه‌ای ۱۵ متری با طراحی شیک و بازسازی ‌شده ۱۰ میلیون تومان به‌عنوان ودیعه و ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اجاره ماهیانه از شما طلب می‌کند. تعداد مغازه‌های لباس‌ فروشی در این مجتمع کم نیست بنابراین برای موفقیت باید برنامه‌ریزی اصولی برای کالاهای خود داشته باشید. مجتمع زیتون در مرکز شهر و خیابان مطهری قرار دارد.

اجاره مغازه در پاساژ

مجتمع تجاری هوم کورت آدیداس

یکی از مدرن‌ترین و شیک‌ترین مراکز خرید در شهر بوشهر با مساحت بیش از ۷۰۰ مترمربع مجتمع تجاری هوم کورت آدیداس است این مجموعه‌ی بزرگ عناوین مختلفی از بزرگ‌ترین مجتمع‌های تجاری را در سطح کشور به خود اختصاص داده است. مجموعه‌ی هوم کورت آدیداس متشکل از برندهای آدیداس و ریباک است و چنانچه تمایل به فعالیت درزمینه لباس‌های ورزشی داشته باشید می‌توانید با مراجعه به این مجتمع اطلاعات مناسبی از نحوه عملکرد رقبای خود به دست آورید. این مجتمع تجاری عظیم در خیابان چمران بوشهر قرار دارد.

در بوشهر مراکز تجاری مختلفی وجود دارند که برای راه‌اندازی فروشگاه لباس و اجاره مغازه در بوشهر انتخاب‌های فراوانی پیش روی شما می‌گذارند.

اجاره مغازه در مجتمع تجاری نادر

مجتمع تجاری نادر، یکی دیگر از مراکز خرید در خیابان صفوی بوشهر است که می‌توان آن را یکی از قدیمی‌ترین مراکز تجاری شهر، معرفی کرد. در این مجتمع کالایی چون پارچه، ظروف روحی، صنایع‌دستی، پوشاک و نیز خوراکی‌های محلی ازجمله انواع خرما و حلواهای محبوب بوشهری را به فروش می‌رسانند. می‌توان خریداری کرد. اجاره مغازه در بوشهر و پاساژ نادر به شما امکان دیده شدن و معرفی کالاهایتان را به‌آسانی فراهم می‌کند زیرا بسیاری از گردشگران و ساکنین محلی به این پاساژ به‌عنوان مجتمع تجاری مرجع نگاه می‌کنند. اجاره مغازه در بوشهر و مجتمع نادر کار سختی نیست تنها مسئله مهم تعیین محل مناسب برای راه‌اندازی فروشگاه لباس در میان کسبه دیگر پاساژ است.

مغازه‌های مجتمع تجاری ملت

پاساژ ملت یکی دیگر از مراکز تجاری بوشهر است که انواع لوازم موردنیاز خانواده ازجمله پوشاک، خوراک، لوازم‌خانگی و … را یکجا در خود دارد. پاساژ ملت در خیابان شهدا و روبه‌روی پاساژ آزادی قرارگرفته و بدین ترتیب کلونی تجاری مناسبی را دریک مکان پدید آورده است. برای اجاره مغازه در بوشهر و پاساژ ملت باید به امکانات و قیمت اجاره ملک بسیار توجه کنید. به‌عنوان‌مثال مغازه‌ای ۱۵ متری در این مجتمع با کلیه امکانات و بسیار شیک با ودیعه ۲۵ میلیون تومانی و اجاره ماهیانه ۱٫۵ میلیون تومانی نیز برای فروش آگهی شده است.

اجاره مغازه در مجتمع‌های تجاری محلی

عموماً در هر منطقه و محله‌ای مجتمع‌های شیک و لوکس کوچکی برای فعالیت‌های مختلف تجاری ساخته می‌شود. یکی از بهترین مناطق برای اجاره مغازه در بوشهر و راه‌اندازی فروشگاه لباس اجاره یکی از واحدهای بر خیابان این مجتمع‌ها است. به ‌عنوان ‌مثال مجتمعی بسیار شیک در محله بهمنی و خیابان ماهینی ۲۲۶ متر واحد همکف خود را برای اجاره با ودیعه ۵۰ میلیون تومان و اجاره ۸ میلیون تومانی آگهی کرده است. همان‌طور که می‌دانید چنین مساحتی برای فروشگاه‌های لباس برند با مارک خاصی استفاده می‌شود. البته می‌توانید باکمی جستجو واحدهای کوچک‌تری را نیز بیابید.

به‌منظور اجاره مغازه در بوشهر و راه‌اندازی فروشگاه لباس می‌توانید به کمی تحقیقات محلی در خیابان‌های اصلی شهر مجتمع‌های تجاری کوچک و شیکی را پیدا کنید.

راه اندازی فروشگاه لباس در بوشهر

شهر ساحلی بوشهر به دلیل جاذبه‌های توریستی خود سالانه گردشگران بسیاری را به‌خصوص در ایام تعطیلات جذب می‌کند. با توجه به نرخ جمعیت شهر و تعداد واحدهای تجاری موجود در آن راه‌اندازی فروشگاه لباس باکمی برنامه‌ریزی و دوراندیشی می‌توان موفقیت چشمگیری را با خود همراه داشته باشد. برای اجاره مغازه در بوشهر می‌توانید به مراکز تجاری یا بازارهای موجود در سطح شهر مراجعه کنید یا مغازه‌ای را در مجاورت یکی از خیابان‌های اصلی انتخاب کنید. پس از اجاره مغازه در بوشهر با ویژگی‌هایی که برای راه‌اندازی فروشگاه لباس لازم است باید اقدام به طراحی ویترین و دکور مغازه خود کنید. این مسئله به‌اندازه کیفیت کالاهایی که برای فروش به مشتریان خود ارائه می‌دهید از اهمیت برخوردار است.

برچسب ها:
پیام بگذارید