با چه مبلغی می‌ توان در بافت سنتی یزد مغازه اجاره کرد؟

اجاره مغازه در یزد

اجاره مغازه در یزد با توجه به حجم گردشگران بسیاری که سالانه از بافت سنتی آن دیدن می‌کنند می‌تواند در افزایش درآمد کسب‌وکار شما مؤثر باشد.این حجم بالا از علاقه‌مندانی که برای خرید یا حتی گردش به این منطقه مراجعه می‌کنند، آن را تبدیل به قطب اقتصادی فعالی کرده است. مجموعه بازارهای سنتی یزد شامل بازار دروازه مهریز، بازار تبریزیان، بازار زرگرها، پنجه علی، مسگری، بازار حاجی قنبر، محمدعلی‌خان ، قیصریه و بازار خان است. بازارهای تاریخی دیگری هم در شهر یزد وجود دارند که عبارت‌اند از بازار جعفرخان، بازار میرزا کریم ، بازار سراج‌ها، بازار حضرت‌عباسی ، بازار ریسمانیان و بازار نخود بریزی. علاوه بر اینکه می‌توانید در یکی از بازارهای فوق اقدام به اجاره مغازه در یزد کنید، مناطق دیگری چون خیابان فرخی نیز در شهر وجود دارند که بافت قدیمی خود را حفظ کرده‌اند.
در ادامه با سرفصل‌های زیر سری به قیمت‌های اجاره مغازه در یزد و بافت سنتی آن می‌زنیم.

  • اجاره مغازه در خیابان فرخی یزد
  • مغازه‌های سنتی خیابان قیام
  •  اجاره مغازه در خیابان انقلاب
  • تقاطع‌های اصلی یزد برای اجاره مغازه
  • اجاره مغازه در محله سید گل سرخ
  • بلوار فضیلت برای اجاره مغازه
  • مغازه‌های خیابان کاشانی

اجاره مغازه در خیابان فرخی یزد

خیابان فرخی یزد یکی از محله‌های قدیمی شهر است که بافت سنتی خود را حفظ کرده‌اند. متوسط قیمت اجاره مغازه در یزد و خیابان فرخی در حدود ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان برای رهن کامل است. این مبلغ به موقعیت قرارگیری ملک و مساحت آن وابسته است. به‌عنوان‌مثال ۱۲ متر مغازه در بازار روز فرخی با ۲ میلیون ودیعه و ۳۵۰ هزار تومان اجاره ماهیانه آگهی شده است. در مقابل مغازه دیگری بر خیابان فرخی با ۳۰ مترمربع با ۱۵ میلیون ودیعه و اجاره ماهیانه ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نیز آگهی شده است.

مغازه های سنتی در یزد

مغازه‌های سنتی خیابان قیام

خیابان قیام قلب سنتی تجاری در شهر یزد است که بازارهای بسیاری را در خود جای‌داده است. هرکدام از بازارهای خیابان قیام متعلق به صنف و کسب‌وکار خاصی است که از بقیه متمایز می‌شود. مثلاً در سرای خان کهنه بازار طلافروش‌ها قرار دارد. برای اجاره مغازه در یزد و بازار طلافروش‌ها نیاز به حداقل ۲ میلیون تومان ودیعه خواهید داشت. با این مبلغ در این بازار مغازه‌ای ۱۲ متری را می‌توانید بدون اجاره و فقط با ۲ میلیون رهن کامل کنید. بازار کاشی گری از دیگر بازارهای نزدیک به خیابان قیام است که برای اجاره مغازه در یزد می‌توان به آن مراجعه کرد. به‌عنوان‌مثال مغازه‌ای ۲۲ متری در این بازار با ۲ میلیون ودیعه و اجاره ۳۰۰ هزارتومانی برای اجاره آگهی شده است. در دل بازارهای سنتی این خیابان، واحدهای تجاری بازسازی‌شده‌ای نیز وجود دارد که برای اجاره مغازه در یزد می‌توان به آن‌ها مراجعه کرد.

برای اجاره مغازه در یزد و بافت سنتی آن می‌توانید به بازارهای قدیمی و سنتی آن به‌منظور راه‌اندازی کسب‌وکار خود مراجعه کنید.

اجاره مغازه در خیابان انقلاب

برای اجاره در خیابان انقلاب نیز به مبلغ بالایی برای ودیعه نیاز نخواهید داشت. به‌عنوان‌مثال مغازه‌ای ۱۲ متری در ابتدای خیابان انقلاب با ۴ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان آگهی شده است. در نظر داشته باشید که در انتخاب بهترین موقعیت اجاره مغازه در یزد و بافت سنتی آن، نزدیک بودن به خیابان اصلی و یا خیابانی که محل تردد بسیاری از مردم است، اهمیت دارد.

مغازه های یزد

تقاطع‌های اصلی یزد برای اجاره مغازه

یکی از پرترددترین مناطق یزد که به گسترش کسب‌وکار شما می‌تواند کمک‌کننده باشد، تقاطع کاشی و چمران است. مغازه‌های این محدوده ممکن است متراژ بالا داشته و بیشتر از ودیعه از شما اجاره‌بها دریافت کنند. به‌عنوان‌مثال مغازه‌ای ۱۰۵ متری بر خیابان و در نزدیکی تقاطع برای اجاره ۶ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهیانه ۲ میلیون ۸۰۰ هزارتومانی آگهی شده است.

اجاره مغازه در محله سید گل سرخ

محله سید گل سرخ از محله‌های گردشگری و زیارتی شهر یزد که بازدیدکننده‌های بسیاری دارد. متوسط قیمت اجاره مغازه در یزد و محله سید گل سرخ در حدود ۲۵ میلیون تومان برای رهن کامل در خیابان‌های فرعی آن است. به‌عنوان‌مثال مغازه‌ای ۳۵ متری در این منطقه با ۳ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهیانه ۷۰۰ هزارتومانی آگهی شده است.

مغازه های اجاره ای یزد

بلوار فضیلت برای اجاره مغازه

این بلوار از خیابان‌های اصلی جنوبی شهر است که برای اجاره مغازه در یزد می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. قیمت اجاره مغازه در یزد و بلوار فضیلت کمی بیشتر از سایر نقاط شهر برای مغازه‌های نوساز است. به‌عنوان‌مثال مغازه‌ای ۵۰ متری در این بلوار با ۱۰ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهیانه ۲ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است.

بهترین موقعیت اجاره مغازه در یزد در پیاده راه خیابان‌های اصلی شهر است که روزانه شاهد عبور و مرور بسیاری از شهروندان و گردشگران خواهد بود.

مغازه‌های خیابان کاشانی

در خیابان کاشانی نیز می‌توانید مغازه‌هایی با موقعیت عالی در محل‌های پرتردد را برای اجاره بیابید. قیمت اجاره مغازه در یزد و خیابان کاشانی با توجه به متراژ و میزان فاصله و نزدیکی به خیابان محاسبه می‌شود. به‌عنوان‌مثال مغازه‌ای ۹۰ متری در مجاورت خیابان اصلی با کلیه امکانات و ودیعه ۲۰ میلیونی اجاره ۵٫۵ میلیون تومان ماهیانه برای اجاره آگهی شده است.

مغازه های شیک یزد

شهر یزد با قدمت معماری و پیشینه‌ای که دارد، دارای بافت قدیمی بسیاری در خود است که برای اجاره مغازه در یزد می‌توانند انتخاب شوند. با توجه به علاقه گردشگران برای بازدید از بافت‌های سنتی و جاذبه‌های گردشگری شهر عموماً این مناطق روزانه از حجم بالایی از مراجعین برخوردار است. یکی دیگر از مکان‌هایی که برای اجاره مغازه در یزد می‌توان به آن مراجعه کرد، بازارهای قدیمی آن است. حاشیه خیابان‌های اصلی و مرکزی شهر نیز برای اجاره مغازه در یزد می‌تواند روی کسب‌وکار شما تأثیر مثبت داشته باشد. در بازارهای سنتی یزد هر یک از مناطق به حرفه و صنعت خاصی اختصاص داده‌شده است که انتخاب مغازه را در آن راحت‌تر می‌کند. برای اجاره مغازه در یزد باقیمت مناسب و ارزان می‌توانید با جستجویی در سایت‌های معتبر اجاره املاک از آخرین قیمت‌های آن آشنا شوید.

برچسب ها:
پیام بگذارید