اقتصادی‌ ترین محله‌ های قم را برای اجاره خانه دانشجویی بشناسیم

محله های اقتصادی م

به ‌منظور اجاره خانه دانشجویی باید سراغ محله‌ها و مناطقی برویم که از ارزان‌ترین موارد اجاره برخوردارند. عموماً برای اجاره خانه دانشجویی در قم و هر شهر دیگری دو رویکرد برای اجاره ملک وجود دارد. می‌توانید سراغ واحدهای مسکونی کوچک‌تر برای اجاره بروید و یا خانه‌های قدیمی بزرگ را به‌صورت گروهی اجاره کنید. در هر دو صورت میزان هزینه اجاره در کل باید اقتصادی و ارزان باشد. محله‌های مختلفی در شهر قم هستند که برای اجاره چنین ملک‌هایی مناسب هستند. همچنین حومه شهر نیز می‌تواند انتخاب ارزانی برای سکونت دانشجویان باشد. عموماً محله‌های مسکونی که در مجاورت دانشگاه‌ها قرار دارند به‌منظور تقاضای بالای مسکن، از قیمت بالاتری نسبت به متوسط همان منطقه برخوردارند. بنابراین درصورتی‌که مشکل رفت‌وآمد به دانشگاه را ندارید می‌توانید مناطق دیگری را برای سکونت و اجاره خانه دانشجویی در قم انتخاب کنید.

خرید، فروش و اجاره خانه در هومینگ

سرفصل‌های زیر مواردی که می‌توانند برای اجاره خانه دانشجویی در قم باقیمت مناسب انتخاب شوند، معرفی می‌شوند.

  • شهرک پردیسان و خانه‌های ارزان
  • محله آزادگان برای سکونت دانشجویان
  • محله توحید برای اجاره خانه دانشجویی
اجاره خانه دانشجویی در قم

اجاره خانه دانشجویی در قم

شهرک پردیسان و خانه‌های ارزان

شهرک پردیسان ازجمله شهرک‌های حومه جنوب غربی شهر است که از قیمت مناسبی برای اجاره خانه دانشجویی در قم برخوردار است. قیمت‌های اجاره خانه دانشجویی در قم و شهرک پردیسان بسیار مناسب و حتی ارزان است. برای مثال خانه‌ای ویلایی ۱۳۴ متری نوساز به‌صورت دربستی را با ۲۰ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهیانه ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اجاره کنید. مواردی ازاین‌دست برای سکونت دانشجویان به‌صورت گروهی بسیار مناسب هستند. البته باید در نظر داشته باشید که بهتر است از قبل با مالک در مورد سکونت تعداد افراد مذاکره و رضایت ایشان را کسب کنید.

در شهرک پردیسان همچنین آپارتمان‌هایی با متراژهای مختلف برای اجاره خانه دانشجویی در قم وجود دارد. متوسط قیمت رهن و  اجاره خانه دانشجویی در قم و شهرک پردیسان برای آپارتمان‌های مسکونی در حدود ۵۰۰ هزار تومان به ازای هر مترمربع است. برای مثال آپارتمانی ۷۵ متری در شهرک پردیسان با کلیه امکانات باقیمت ۳۰ میلیون تومان برای رهن کامل آگهی شده است. درصورتی‌که تمایل به اجاره خانه دانشجویی در قم و شهرک پردیسان دارید می‌توانید از خدمات سایت‌های آنلاینی که موارد اجاره خانه را آگهی می‌کنند نیز استفاده کنید. این شهرک برای افرادی که دارای خودرو شخصی هستند، گزینه بسیار مناسبی برای سکونت خواهد بود.

اجاره خانه ارزان در قم

اجاره خانه ارزان درقم

محله آزادگان برای سکونت دانشجویان

ازجمله مناطق دیگری که می‌تواند برای اجاره خانه دانشجویی در قم به آن مراجعه کرد، میدان شهرداری محله است. این محله که در شمال شرقی شهر قم قرارگرفته است، از قیمت‌های مناسبی برای اجاره املاک مسکونی برخوردار است. دسترسی به امکانات رفاهی نیز در این محله از استاندارد مناسبی برخوردار است. برای مثال واحدی ۵۰  متری در آزادگان با کلیه امکانات و مبلغ ودیعه ۵ میلیون تومان و اجاره ۸۵۰ هزار تومان آگهی شده است. همچنین برای اجاره خانه دانشجویی در قم می‌توانید از خانه‌های این محله نیز دیدن کنید. برای مثال خانه‌ای ۵۰ متری در این محله با ۹ میلیون ودیعه و اجاره ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان آگهی شده است. همچنین می‌توانید طبقه‌ای از خانه‌ای ویلایی را برای سکونت باقیمت مناسب انتخاب کنید.

محله توحید برای اجاره خانه دانشجویی

به‌منظور اجاره خانه دانشجویی در قم باقیمت مناسب می‌توانید محله توحید را انتخاب کنید. در این محله باکمی جستجو می‌توانید موارد مناسبی را برای اجاره خانه دانشجویی پیدا کنید. این محله در ناحیه غربی شهر قم قرارگرفته و از دسترسی مناسبی به سایر نقاط شهر نیز برخوردار است. در این محله همچنین می‌توانید واحدها و خانه‌هایی با مساحت کوچک‌تر و قیمت مناسب‌تر را باکمی صرف وقت برای سکونت بیابید. سوئیت‌های قدیمی کوچک نیز در این محله باقیمت مناسب برای اجاره خانه دانشجویی در قم و محله توحید وجود دارد. برای مثال سوئیتی ۳۹ متری در این محله با ۲ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان برای اجاره آگهی شده است.

هزینه های اجاره خانه در قم

هزینه های اجاره خانه در قم

با توجه به بافت محله توحید باکمی جستجو می‌توانید موارد مختلف اجاره خانه دانشجویی در قم باقیمت مناسب را پیدا کنید.

نتیجه

به‌منظور اجاره خانه دانشجویی در قم باقیمت مناسب محله‌های مختلفی وجود دارد که شرایط مناسبی برای سکونت دارند. ازجمله این محله‌ها می‌توان به شهرک پردیسان، محله آزادگان و توحید اشاره کرد. همچنین با استفاده از سایت‌های آنلاین اجاره ملک می‌توانید از آخرین تغییرات بازار املاک قم نیز مطلع شوید. برای اجاره خانه دانشجویی در قم می‌توانید سوئیت‌های کوچک و حتی طبقه‌ای از خانه ویلایی دو یا سه‌طبقه قدیمی را به‌عنوان محل سکونت انتخاب کنید. همچنین آپارتمان‌های مختلفی در سطح شهر قم باقیمت‌های مناسب و حتی ارزانی را می‌توانید با جستجوی آنلاین و یا حضوری پیدا کنید. لازم به ذکر است که عموماً خانه‌های دانشجویی اطراف دانشگاه به دلیل تقاضای بالای ملک از قیمت‌های بیشتری برخوردارند.

برچسب ها:
پیام بگذارید