کدام مناطق محمود آباد برای اجاره آپارتمان ارزان قیمت مناسب‌ ترند؟

آپارتمان ارزان قیمت محمود آباد

حتماً برای یک بار هم که شده به شهر محمود آباد در شمال کشور سفر کرده‌اید و از نزدیک با آب و هوای خوب، طبیعت زیبای آن استفاده کرده‌اید. این شهر به دلیل آنکه در مجاورت دریای شمال و جنگل‌های سرسبزی برای گشت و گذار قرار دارد، جای خوبی برای اقامت موقتی یا حتی دائمی است.

شهر محمود آباد با شهرهای مهمی مانند نور در غرب، آمل در جنوب، فریدون‌کنار و بابلسر در شرق در ارتباط است و می‌توان با اقامت در این شهر با دیگر شهرها راحت‌تر رفت و آمد کرد و حتی فعالیت‌های روزانه خود را نیز انجام داد. بیشتر افرادی که بومی این شهر نیستند گمان می‌کنند به‌ سادگی نمی‌توان مسکن مناسب و ارزانی در این شهر پیدا کرد و قیمت خانه در شهر محمود آباد نیز بالا رفته است. ما قصد داریم در این مقاله به این بپردازیم که در کدام منطقه محمود آباد می‌توان آپارتمانی مناسب و البته ارزان قیمت پیدا کرد و حتی به‌طور دائم در این شهر زیبا و خوش آب و هوا اقامت داشت و از شهر آلودگی شهرهای شلوغ و کثیف خلاص شد.

پس با ما همراه باشید و در این مقاله مطالبی که می‌خوانید عبارت‌اند از:

  • محمود آباد و ویژگی‌های آن
  • محله‌های محمود آباد

محمود آباد و ویژگی‌های آن

شهر محمود آباد از شهرهای قدیمی مازندران محسوب می‌شود و این شهرستان نزدیک‌ترین شهرستان ساحلی به پایتخت کشور است. با رفت و آمد زیادی که دارد پر از اهالی بومی و حتی غیربومی علاقه‌مند به آب و هوای خوب شمال کشور است. شهر فعلی محمودآباد از قدمت تاریخی زیادی برخوردار نیست و دارای سواحل زیبا با امکانات ویژه‌ای است. این شهر مکان‌ها و در حقیقت جاذبه‌های گردشگری زیادی مانند پارک ملت ساحلی، پارک مرکزی ساحلی، پارک لاله‌ی ساحلی، پارک طاهباز، سرزمین رؤیاها ساحلی، جنگل تشبندان، جنگل بونده، آب بندان های سوراخ مازو، شهر بازی الماس در پارک مرکزی دارد. شهر محمود آباد واقع شده در جنوب دریای خزر بوده و در اصل این شهر در دشت قرار گرفته است و آب و هوای بسیار خوبی برای زندگی یا حتی گشت و گذار دارد. شهر محمود آباد نیز مانند تمام شهرهای ایران از محله‌های قدیمی و جدید متعددی برخوردار است.

آپارتمان ارزان قیمت محمود آباد

سال ۱۳۲۸ شهرداری در محمودآباد به رسمیت شناخته شده و آغاز به کار کرده است و این شهر را به محله‌هایی مانند: ۱ – آهو محله؛۲ – توسکا محله؛۳ – سوراخ مازو؛۴ – جعفر آباد؛ تقسیم بندی کرده است. برای پیدا کردن خانه‌ای مناسب در شهر محمود آباد با ما در بررسی محله‌ها همراه شوید تا با تمام محله‌های این شهر خوش آب و هوای شمالی آشنا شوید. محله خوش نشین ها را حتماً در این شهر دیده‌اید که معروف به خط دریا (بلوار دریا)، در کنار ساحل خزر است این محله به دلیل جذب زیاد گردشگر بسیار شلوغ است و البته قیمت خانه و ویلا در این قسمت بسیار گران است.

شهر محمود آباد از شهرهای قدیمی مازندران محسوب می‌شود و این شهرستان نزدیک‌ترین شهرستان ساحلی به پایتخت کشور است.

محله‌های محمود آباد

از قدیمی‌ترین محله‌های محمودآباد می‌توان به توسکا محله و سوراخ مازو (سوراخ مازو صفلی، سوراخ مازو علیا و سوراخ مازو وسطی) و آهو محله اشاره کرد. آهو محله نام محله‌ای در غرب محمود آباد می‌باشد که دارای خانه‌های جدید و البته با قیمت مناسبی است که تمام افراد از هر قشری می‌توانند در این منطقه اقامت کنند خانه برای خود اجاره نمایند. سوراخ مازو روستای کوچکی در نزدیکی محمود آباد بوده است که امروز با پیشرفت شهرنشینی و مدرن شدن شهرها به محله‌ای جدید در شمال این شهر تبدیل شده است. خانه‌های محله سوراخ مازو کاملاً بازسازی شده و مدرن هستند و برای اقامت دائم و حتی اجاره‌ای موقت قیمتی مناسب دارند.

تلیکسر نام یکی از محله‌های قدیمی شهر محمود آباد است که به دلیل مرکزیت داشتن در این شهر بسیار اهمیت دارد. محله تلیکسر همان طور که گفته شد در مرکز این شهر است و به همین دلیل نیز رفت آمد بیشتری درون آن انجام می‌شود و به همین دلیل هم آپارتمان‌  با قیمت‌های بالاتری دارد. این روستا که در جنوب محمود آباد واقع شده است از شمال به سوراخ مازو و محدود است. تلیکسر را باید از دیگر محلات محمودآباد قدیمی‌تر است و بعد از آن تبرآباد در شرق محمود آباد که قدمت طولانی دارد. محله تلیکسر از اوایل سلسله قاجار بر چندین روستا در اطراف محمودآباد مرکزیت یافته بود و به همین دلیل است که امروزه مرکز شهر بوده و بسیار قدیمی محسوب می‌شود. آهو محله نیز از محله‌های جدید و خوبی در غرب محمود آباد است. این محله از شمال به دریای خزر متصل است و خانه‌هایی با نمای دریا دارد که در بین آن‌ها می‌توانید خانه‌هایی با قیمت مناسب نیز برای اجاره پیدا کنید و از فضای اطرافتان لذت ببرید. خرید یا حتی اجاره آپارتمان در شهر محمود آباد مزیت اقتصادی نیز برای شما خواهد داشت و با یک تیر می‌توانید چند نشان بزنید.

آپارتمان ارزان قیمت محمود آباد

روستای کلوده در نزدیکی محمود آباد است که تمام امکانات رفاهی را برای زندگی دارد. به همین دلیل شهرنشینی و ساخت و ساز در این منطقه به‌صورت انبوهی در محمودآباد کلوده شروع شده است که می‌توانید با قیمت مناسبی حتی زیر ۱۰۰ میلیون آپارتمان تهیه کنید. جالب است بدانید که محمودآباد کلوده منطقه‌ای است که شما می‌توانید خانه یا در واقع ویلایی به ‌صورت اقساطی خریداری کنید و به صورت مقطعی یا دائمی در آن اقامت داشته باشید.

کلوده منطقه‌ای است که شما می‌توانید خانه یا در واقع ویلایی به ‌صورت اقساطی خریداری کنید.

توصیه ما به شما این است که اگر بودجه‌ای محدودی دارید در محله‌های خلوت شهر محمود آباد که به آن اشاره شد به دنبال اجاره یا خرید آپارتمان باشید تا علاوه بر سود اقتصادی بتوانید از زیبایی‌ها و آب و هوای خوب این شهر نیز استفاده کنید. اقامت در این محله‌ها به شما این امکان را می‌دهد در کمترین زمان به شهرهای دیگر یا حتی مکان‌های دیدنی، تفریحی و گردشی این شهر بروید.

برچسب ها:
پیام بگذارید