الکسا
مشاهده ملک های بیشتر

رهن و اجاره خانه در تهران

جمعیت زیاد شهر تهران و هزینه زیاد خرید خانه باعث شده رهن و اجاره خانه در تهران بحث همیشه داغ ساکنین این شهر شلوغ و پرهیاهو باشد. از آنجا که بازدید حضوری از خانه برای رهن و اجاره در تهران نیازمند صرف وقت و هزینه زیادی در تهران استسایت هومینگهمراه شماست تا فرآیند اجاره ملک را برای شما آسان کند و خیلی سریع شما را به آپارتمان رویایی، دفتر کار یا ویلای مورد علاقه خودتان برساند. ما می‌خواهیم شما تمام خانه‌ های اجاره ای در تهران را در سایت ما ببینید و بهترین ملک را متناسب با بودجه‌ی خود انتخاب کنید!

در هومینگ فقط خانه دارید؟ نه! هومینگ علاوه بررهن و اجاره خانهو آپارتمان، دسته بندی های انواع ملک ها را برای رهن و اجاره در اختیار کاربر گذاشته است:

رهن و اجاره آپارتمان در تهران

پرطرفدارترین نوع ملک از نظر کاربران هومینگ در شهر تهران، مربوط به اجاره آپارتمان است. به دلیل تعداد زیاد آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی در پایتخت، گوناگونی آپارتمان ها از لحاظ متراژ ، سن و نقشه بنا و نمای ساختمان در محله های تهران باعث ایجاد بازه قیمتی نسبتا وسیعی در حوزه قیمت آپارتمان در تهران شده است.

رهن و اجاره ویلا در تهران

ما در هومینگ ویلا هم داریم. برای جستجوی ویلا کافیست در قسمت جستجوی ابتدای همین صفحه، اجاره ویلا را فعال کنید. رهن و اجاره ویلا در تهران یک کار تقریبا تخصصی است و همه بنگاه‌ها از پس آن برنمی‌آیند. یعنی چیزی نیست که به هر بنگاهی که سر می‌زنید بتوانید موردی برای اجاره ویلا پیدا کنید. اما ما در هومینگ تعداد زیادی ویلا گذاشته‌ایم تا نیاز شما را برای رهن یا اجاره ویلا برطرف کنیم! در هومینگ بمانید و عکس‌های خانه های ویلایی تهران را ورق بزنید.

رهن و اجاره باغ و زمین در تهران

اگر کشاورز یا دامدار هستید و به دنبال باغ و زمین یا دامداری مستقل برای اجاره و رهن در تهران یا حومه هستید، حتما سری به ابتدای این صفحه بزنید و فیلترهای مربوط را فعال و کلیه فایل های موجود در به این بخش را مشاهده کنید.

و رهن مستغلات یا ساختمان تجاری و اداری در تهران

در قسمت ساختمان های تجاری – اداری می‌توانید کلیه دسته بندی های این نوع از ملک شامل: رهن و اجاره مغازه در تهران، اجاره مستغلات با سند و موقعیت اداری، کارخانه و انبار را فیلتر کرده و به مشاهده عکس ها و قیمت و ویژگی های هر ملک بپردازید.

هومینگ چطور کار اجاره خانه در تهران را راحت می‌کند؟

ما سایت رهن و اجاره خانه هومینگ را به این دلیل ایجاد کرده‌ایم که شما وقت و انرژی خود را برای رفت و آمد به بنگاه های املاک نگذارید. حتما برایتان پیش آمده است که برای رهن و اجاره خانه، آپارتمان یا مغازه مجبور باشید از غرب تهران به شمال تهران یا از شرق به جنوب تهران بروید و در بنگاه های املاک به دنبال خانه بگردید و تعداد زیاد بنگاه ها و مشاورهای املاک و خانه ها شما را سردر گم کند و در آخر از شدت خستگی قدرت تصمیم گیری خود را برای انتخاب خانه موردنظر خود را از دست بدهید. ما برای جلوگیری از همین اتفاق اینجا هستیم تا شما قبل از اقدام به اجاره آپارتمان در تهران، تمام اطلاعات 500 هزار خانه را داشته باشید و با آسودگی در بین خانه های شهر بگردید و عکس ها و موقعیت ملک خود را بر روی نقشه پایتخت مشاهده کنید، چند خانه یا مغازه را با هم مقایسه کنید و سپس برای اجاره آپارتمان از خانه بیرون بروید و از نزدیک ملک یا ملک های انتخابی خود را از نزدیک ببینید.

ما همچنین علایق مخاطبان خودمان را شناسایی کردیم و آنها را به دسته‌های مختلف تقسیم کردیم تا شما راحت‌تر روند اجاره خانه در تهران را طی کنید و سریع‌تر به خانه دلخواه خودتان برسید. مثلا ما خانه‌های آفتابگیر را در یک دسته‌بندی قرار داده‌ایم و ام آن را غرق در نور گذاشته‌ایم! یا مثلا خانه های کلنگی و آپارتمان ها و مجتمع های نوساز را از هم جدا کرده‌ایم. برای اجاره خانه می‌توانید مستقیما به این دسته‌بندی بروید و در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

سایت هومینگ چه اطلاعاتی به من می‌دهد؟

هر چیزی که نیاز دارید! از قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران بگیرید تا اطلاعات پارکینگ و انباری و بالکن و اصلا فیلتر دیگری که در اجاره آپارتمان و مغازه به ذهن شما می‌رسد. برای اجاره در پایتخت شما باید بدانید که خانه مورد نظرتان چه امکاناتی دارد. مثلا باید بدانید که:

  • چند متر است؟
  • در طبقه چندم قرار دارد و چند اتاق دارد؟
  • چند واحد در آن ساختمان وجود دارد؟
  • آیا چشم‌انداز دارد؟
  • و از همه مهم‌تر متراژ و قیمت اجاره خانه و آپارتمان چقدر است؟

ما همچنین عکس‌های واقعی و بسیار باکیفیت از خانه را هم برای شما قرار داده‌ایم تا برای اجاره آپارتمان در تهران به یک بازدید مجازی از خانه بروید و خانه را از تمام زاویه‌ها بررسی کنید. در تهران صدها خانه مناسب برای شما در همان محله‌ای که می‌خواهید قرار دارد. اما آیا شما می‌خواهید بروید و برای اجاره خانه در تهران تمام این خانه‌های تهران را از نزدیک ببینید؟! فکرش را هم نکنید! وقت شما خیلی مهم‌تر از سر و کله زدن با مشاوران املاک است. برای رهن و اجاره کردن خانه در تهران کافیست صفحه رهن و اجاره خانه هومینگ را باز کنید و به همراه خانواده در آن گردش کنید.

قیمت اجاره آپارتمان در تهران در هومینگ چطور است؟

قیمت اجاره خانه در تهران یک عامل بسیار مهم برای مستاجران است. کاملا طبیعی است که در این وضعیت دشوار اقتصادی شما نگران قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران باشید. ما این نگرانی شما را درک می‌کنیم به همین دلیل سعی کرده‌ایم تا پیشنهادهای متنوعی برای اجاره آپارتمان، مغازه و... در اختیار شما بگذاریم. حقیقت این است که قیمت اجاره خانه در تهران نیز مانندقیمت خرید خانه در تهران، ممکن است بسیار بالا و یا بسیار پایین باشد. حتما خودتان بهتر می‌دانید که این قیمت بستگی به محله و امکانات خانه دارد. برای مقایسه قیمت خانه ها کافی است در سایت رهن و اجاره خانه هومینگ بگردید و قیمت خانه‌های مختلف را بررسی کنید. مشاوران ما در این مسیر در کنار شما هستند تا شما را به خانه ایده‌آلتان برسانند.